گزارش عملکرد لژیون ویلیام وایت گروه همسفران
شنبه 11 اسفند 1397 ساعت 12:35 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )

"به نام قدرت مطلق الله " 

با شناخت خود و شناخت خواسته ها میتوانم‌ به خودم کمک کنم. ما‌ آموزش میگیریم ‌و در تنهایی استاد خود هستیم و باید از آموزش ها در زندگی استفاده‌کنیم . انتقال صفات یعنی همه چیز در هستی قابل انتقال است مثل محبت ، پول و ... یک‌ راهنما در صورتی میتواند خواسته قوی را به رهجو انتقال بدهد که خواسته درون خود او باشد ؛ باید به خودمان سر بزنیم و بذر را در درونمان ‌پیدا کنیم .  شهلا مسافر نیکوتین : 
یک‌ نوع درختکاری برای داوطلبین داریم که هر وقت هوا خوب باشد برای درختکاری میروند ، کنگره هم درختکاری دارد برای آقایان مسافر ، که بعد از کاشت نهال باید از درخت مراقبت شود ، وقتی رشد آن درخت را میبینی که رشد کرده حس خیلی خوبی دارد.

 ‌ لیلا مسافر نیکوتین : 
خاطره ای دارم از کاشت نهال ، که در بنایی خانه خواهرم نهال سیبی پیدا کردم و آن‌ را جلوی خانه کاشتیم و الان بزرگ‌ شده و بسیار زیبا است و ۵ در صد کاشت نهال است و ۹۵ درصد نگهداری و مراقبت است . 

سمیه مسافر نیکوتین : 
تا حالا انجام نداده ام درختکاری اما دوست دارم که امسال انجام بدهم و به خاطر رهایی از ضد ارزش هایم یک نهال بکارم . 

زهرا مسافر نیکوتین :
 من‌ درخت نکاشته ام‌ اما هسته خرمالو را ریختم توی خاک و جوانه زده بود .مثل توجه به درخت باید به خودم توجه کنم . 

سپیده مسافر نیکوتین :
 در کنگره متوجه شدم که چقدر آسیب زدم‌ به طبیعت به خاطر اینکه آگاهی نداشتم .امروز خوشحالم ‌بابت اینکه در این زمینه تغییر نگاه داشته ام و توانسته ام‌ طبیعت را دوست داشته باشم .خیلی دوست دارم ‌امسال برای اولین بار نهالی بکارم برای جبران خسارت هایم . 

زهرا مسافر نیکوتین : 
هر سال در دستورالجلسه ها برداشت ها یم متفاوت است ، حالا فکر میکنم که این کاشت درخت مثل خودمان است که از پایه درخت چطور رشد میکند و الان خوشحالم بابت این لحظه ای که در آن هستم ، باید از این درخت مثل خودم مراقبت کنم . 

سارا مسافر نیکوتین :
 خودم علاقه به گیاه داشتم همیشه و همیشه نهال کاشته ام و چند نکته را به خودم‌ یادآوری میکنم ، مثل : مسئولیتی که به عهده میگیرم‌ را کامل انجام بدهم و همانطور که باید به درخت برسم و مراقبت‌ کنم از خودم هم باید مراقبت کنم و مراقب باشم که حس هایم آلوده نشوند .

 مشارکت راهنمای محترم سرکار خانم جلالی در خصوص دستوالجلسه و سی دی انتقال صفات :

نمادهای بسیاری را از روش درمانی کنگره ۶۰ به جامعه ارائه میدهیم که پشت این ساختارها تفکری هست که ما را به فکر فرو میبرد . یکی از اولین تمثیل هایی که با آن آشنا میشویم ، شهر وجودی است یا اینکه مثل درختی است که باید آبیاری شود و نور باشد و رسیدگی میخواهد برای رشد ، درختی که میکاریم ‌میتواند تمثیلی باشد از شهر وجودی که باید از شهر وجودی هم ‌مراقبت کنیم . آقای مهندس فرمودند : فقط کاشتن ‌مهم‌ نیست ،نگهداری مهم است . آقای امین ‌و همیشه میگویند که مراقب آن چیزی که به دست می آورید باشید . من‌ الان‌ گلدانی دارم که در اثر توجه و رسیدگی من‌ ،چقدر زیبا شده و رشد کرده ، و از رهایی هم باید خیلی مراقبت کنیم. 


انتقال صفات :
 اگر هنوز نتوانسته ام ‌ضلع آسیب دیده خودم‌ را شناسایی کنم ، نمیتوانم به خودم نگاه کنم . اگر مثلث شخصیتم در تعادل نباشد ، حال خوبی را تجربه نخواهم کرد ، اول باید شناخت نسبی به خودم‌ پیدا کنم . روی خودم باید احاطه داشته باشم ، به اطرافیان‌ کاری ندارم ؛ چون اگر خودم را تغییر بدهم ‌متوجه میشوم که فلانی آموزش دیده اما برداشتش با من ‌متفاوت است یا اصلا آموزش ندیده ، سعادت نداشته در جایی مثل کنگره قرار بگیرد و آموزش ببیند . هر کسی برداشت خودش را دارد و قابل احترام است اما سعی میکنیم ‌برداشت هایمان به سیستم ‌نزدیک‌ باشد . این‌ نکته خیلی مهم‌ است که زخم صور پنهان با زمان ‌حل نمیشود ،نوع نگاه و تفکر باید تغییر کند ، که‌ ما‌ مرتب با نفس و ذهن و خواسته های معقول و غیر معقول سر و کار داریم وقتی اینها را متوجه شویم‌ نوع نگاه تغییر میکند و در کنار مسافر که در ۶۰ درجه سرمای زیر صفر است من ‌هم در این ‌سرما هستم ، با شناخت خود و شناخت خواسته ها میتوانم‌ به خودم کمک کنم. ما‌ آموزش میگیریم ‌و در تنهایی استاد خود هستیم و باید از آموزش ها در زندگی استفاده‌کنیم . انتقال صفات یعنی همه چیز در هستی قابل انتقال است مثل محبت ، پول و ... یک‌ راهنما در صورتی میتواند خواسته قوی را به رهجو انتقال بدهد که خواسته درون خود او باشد ؛ باید به خودمان سر بزنیم و بذر را در درونمان ‌پیدا کنیم . سیستمی در صور پنهان ‌ما هست که وقتی از موفقیت یک‌دنفر خوشحال شویم ،سیستم اون رو به عنوان‌ خواسته معقول ما میپذیرد و‌ ما را به سمت اون‌ خواسته هدایت میکند .اما وقتی ناراحتیم از موفقیت فردی ، دافعه ایجاد میشود .روی حس هایمان باید کار کنیم و حس های خوب را روی کار بیاوریم و از موفقیت دیگران‌خوشحال شویم.

 مشارکت‌ها در خصوص سی دی انتقال صفات :

 ناهید مسافر نیکوتین : 
آموزش گرفتم ‌و‌ کمی تغییر کردم اما دلیل براین‌ نیست ‌که دیگر اصلا دچار اضطراب و نا آرامی نشویم ، اینکه یاد بگیریم چطور خودمان را آرام‌ کنیم و توی تلاطم نمونیم ‌مهم است ، و اینکه با باور توانایی خودم که باور کردم‌ میتوانم‌ که از آموزش ها به خوبی استفاده ‌کنم و آموزش ها را با تمرین ‌و تکرار کاربردی کرده ام . آموزش ها رنجیر وار است ، ‌باید بدانم که از کسی توقع نکنم و بدانم که مشکل من برای من است و مسئولیت ها به عهده خودم‌ است ، پس از کسی توقع ندارم . 

الهام ‌مسافر نیکوتین :
 من‌ همیشه خیال میکردم‌ خیلی صبور هستم اما با این ‌سی دی متوجه شدم که صبور نبودم ‌بلکه فقط تحمل کردم ،همیشه کوتاه می آمدم و بعد از انباشته شدن عصبانی میشدم . صبر با آگاهی و دانایی است اما تحمل کردن‌ انباشته ‌کردن‌ است . 
رخساره مسافر نیکوتین :
 بحث کلیدی دیگری که در این سی دی بود درباره نوع برخورد با بچه ها بود که آسیب نبینند ، یاد گرفتم که با فاعل کار داشته باشم نه با فعل و از جملات خوب استفاده‌کنم . سمیه مسافر نیکوتین : من‌ همیشه دنبال مقصر بودم ، ظرف وجودی ام پر شده بود و دیگران ‌را هم مقصر میدانستم .

 شهلا‌مسافر نیکوتین : 
برای عملی کردن‌ آموزش ها زمان لازم‌ است .اگر خشم‌ و کینه و ..‌ درون‌ خودم ‌نگه دارم آسیب میبینم باید سعی کنم خودم را با آموزش ها به آرامش برسانم . سارا مسافر نیکوتین : بین‌ کسانی که پیوند محبت هست کانال ارتباطی هست که ‌میتوانند صفات را در هم‌ جاری کنند ، من‌ همیشه نسبت به‌ مسافرم دید بدی داشتم و شک‌ داشتم و این به مسافرم انتقال پیدا میکرد و حال او را بد میکرد . 

سوال تازه وارد ؟

 من‌ برای شروع درمانم ‌دچار تردید میشوم‌ و هر وقت مسئله ای پیش میاید باز هم به نیکوتین پناه میبرم .چه‌کار میتوانم انجام بدهم ؟ 
اگر شما سیگار و قلیان ‌را جزو ضد ارزش ها بدانی ، عقل حکم ‌میکند که دیگر این‌ خواسته من ،‌خواسته معقول نیست و باید مثل بتون محکم‌ باشی وقتی وارد این ‌لژیون‌ شدی باید تصمیم‌ قطعی گرفته باشی و برای درمان آمده باشی باید توانی ات را باور داشته باشی ، حرکت تو تواناییت است و تکامل در جمع صورت میگیرد.

تهیه گزارش : مسافر نیکوتین سپیده 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: همسفران ویلیام وایت،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
امیرسعید نوری دوشنبه 27 مرداد 1399 05:14 ب.ظ
دوستتون دارم خانم جلالی و مامانم
سمیه لژیون دهم دوشنبه 26 فروردین 1398 10:04 ب.ظ
خدا قوت به خانم جلالی نازنین و خواهران عزیز
سمیه لژیون دهم دوشنبه 26 فروردین 1398 10:03 ب.ظ
خدا قوت به خانم جلالی نازنین و خواهران عزیز
سمیه لژیون دهم دوشنبه 26 فروردین 1398 10:03 ب.ظ
خدا قوت به خانم جلالی نازنین و خواهران عزیز
همسفرزهرالژیون مرزبانی دوشنبه 13 اسفند 1397 09:29 ق.ظ
خداقوت بسیار عالی وآموزنده بود.
همسفرزهرالژیون نهم دوشنبه 13 اسفند 1397 09:27 ق.ظ
خداقوت عرض میکنم خدمت خانم جلالی عزیز مطالب بسیار عالی و آموزنده بود.
معصومه لژیون مرزبانیخ دوشنبه 13 اسفند 1397 07:36 ق.ظ
باسلام خدمت همه همسفران عزیز وگرامی .انشاءالله که تونسته باشیم با آموزشهای ناب وبکر کنگره بذرهای نیکو دروجودمان کاشته باشیم تا درآینده بایاری الله ودرصراط مسقیم ازان بهره کافی راببریم.این هفته قشنگ رابه تمامی کمک راهنمایان وراهنمایان عزیزکنگره تبریک عرض میکنم وآرزوی توفیق روزافزون برای این عزیران دارم.
اعظم کمک راهنمای لژیون یکم یکشنبه 12 اسفند 1397 04:13 ب.ظ
خدا قوت به خانم جلالی و همه رهجویان لژیون ویلیام.مشارکتتون بسیار عالی و آموزنده بود
آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان را از خداوند میکنم
در ضمن هفته راهنما را به خانم جلالی عزیز تبریک عرض می کنم
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic