مشارکت مکتوب- لژیون خانم نرگس( لژیون نهم)
جمعه 14 دی 1397 ساعت 09:58 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )


تعدادی از رهجویان کمک‌راهنمای محترم سرکار خانم نرگس(لژیون نهم) درباب " سی دی کشف " مطالبی را ارائه نموده‌اند که در قالب مشارکت مکتوب تقدیم شما عزیزان می‌گردد.
سلام دوستان سمانه هستم همسفر:
صفت گذشته در انسان صادق نیست چون جاری است.این جاری بودن به تمام هستی مربوط هست.اصل خلقت انسان هم در تکامل اوست و این سیر در تغییر ، تبدیل و ترخیص می باشد.زمانی خداوند دعای ما را اجابت میکند که خودمان هم باید کارهایمان را اصلاح کنیم و در صراط مستقیم حرکت کنیم ،نباید انتظار این را داشته باشیم که تخم زهر آگین و بکاریم و بعد محصول خوبی برداشت کنیم.بزرگترین دشمن انسان ،خود انسان است .نادان با نادانی خود مشکل ایجاد میکند و کسی که مدارا کردن را بلد نباشد در جهنم زندگی میکند.آموزش و تکامل در جمع صورت میگیرد، وقتی ما در جمع هستیم همه با هم پیشرفت خواهیم کرد و همه غیر مستقیم به یکدیگر کمک میکنند.

سلام دوستان نرگس هستم همسفر:
 برداشت من ازسی دی کشف صفت گذشته درانسان صادق نیست چون جاریست.یعنی تمام هستی حیوانات آب وهواوانسان درجریان است .وانسان درحال تکامل است .اگرمادرراه صراط مستقیم ودرمسیردرست حرکت کنیم.انسانهایی هستندکه به آنهاتک سلولی می گویند.آنهاکسانی هستندخودخواه انفرادی یعنی همه چیززندگی رابرای خودش میخواهدوانسانهایی هستندپرسلولی کسانی هستندمهربان وبجوش همه رادوست داردوباهمه مدارامی کند.

سلام دوستان محبوبه هستم همسفر :
اگر ما در انجام دادن کارهای ضدارزشی کوشا باشیم و از خدا بخواهیم به ما کمک کند،هیچ وقت امکان پذیر نیست.ما همیشه از خدا کمک میخواهیم بنابراین باید خودمان هم کارهای ارزشی انجام دهیم تا خدا هم به ما کمک کند.
ما هر چیزی که بکاریم همان را درو میکنیم اگر تخم نفرت بکاریم هیچ وقت محبت برداشت نمی کنیم.کسانی که تک سلولی ، انسانهای احمقی هستند که با هیچ کس نمی توانند با هم بسازند یا رفتار خوبی داشته باشند و در دنیا همه چیز را برای خودشان میخواهند و با این کار خود را نابود میکنند.انسانهای پرسلولی با همه رفتار خوبی دارند و نیز با هم مدارا میکنند.ما در کنگره یاد میگیریم که با هم مدارا کنیم و این یک هنر است.

سلام دوستان سمن هستم همسفر :
ما میخواهیم از طریق کشف با دانش های عالم هستی گام برداریم تا سد دانش و آگاهی را که به نفع انسان است، توضیح دهیم.زیرا انسانی که معتقد باشد فلسفه خلقت او همان زندگی ظاهری نیست .مسلما سعی خواهد نمود بیشتر مفید باشد.

سلام دوستان سپیده هستم :
باید بدانیم که صفت گذشته در انسان صادق نیست چون جاری است،تمام هستی جاری است و همه چیز در حال حرکت است، رفتار وکردار انسان ها قابل تغییر هستند، اسن سیر تغییر تبدیل وترخیص است.اگر در مسیر درست وصراط مستقیم باشیم خداوند هم به ما کمک می کندودعای ما قبول می‌شود.بعضی انسان‌ها در حال چند سلولی بودن ، تک سلولی هستند، یعنی همه چیز را برای خودشان میخواهند ، این افراد برای رسیدن به امسال خودشان هر کاری می‌کنند.موجودات تک سلولی نمیتوانند با بقیه سازگار شوند.انسان پر سلولی مردمداری ‌مدارا کردن را باید یاد بگیرند. مدارایعنی با انسان های اطراف خود که عقیده ی یکسانی با ما ندارندبتوانیم زندگی کنیم.آموزش ‌تکامل در جمع بوجود میاید.روان یعنی خلق خو ، مجموعه رفتارها ، کردارها ، کنش و واکنش ها خلق وخو است.چیزی که روی خلق وخو اثر می گذارد(۱)جسم (۲افکار ‌اندیشه و(۳)جهانبینی است.

سپاس از همسفران لژیون نهم 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکتهای مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
رخساره از لزیون هفتم یکشنبه 16 دی 1397 01:44 ب.ظ
خانم نرگس عزیز خدا قوت و تشکر از رهجوهای فعال
موفق باشید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic