مشارکت مکتوب ( لژیون نهم )
دوشنبه 16 بهمن 1396 ساعت 07:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )تعدادی از رهجویان کمک راهنمای محترم سرکار خانم نرگس(لژیون نهم) در باب سی دی هفته هستی مطالبی را ارائه نموده‌اند که به‌صورت مشارکت تقدیم شما عزیزان می‌گردد
سلام دوستان فرح هستم همسفر
 برداشتم ازسی دی هستی ؛همه چیزدرهستی درحال تکامل است حتی خودهستی ،هم درحال تکامل است هستی بسیارعظیم است خلقت انسان به ده هزاربیست هزاریاصدهزارقبل ازمنظومه شمسی چهارمیلیاردسال انسان بوده است تمام موجودات به اطلاعات وآگاهی نیازدارندوهمون اطلاعات وآگاهی وحس هایشان است که میتوانددرجهان هستی به ادامه زندگی بپردازند درمسایل مختلف مطرح شدکه یک انسان برای اینکه به آرامش وآسایش برسد3پارامترداشتیم پارامترجسم وروان وجهان بینی که همه ادیان الهی روی جهان بینی کارمیکننداستادان اخلاق هم روی جهان بینی کارمیکنندقوانین هم روی جهان بینی حرکت میکند پس نژادورنگ پوست وقیافه انسانهاهرچی که باشه همه دراین هستی زندگی میکنندماحق اسم عوض کردن ودخالت کردن نداریم پس نفس سه ویژگی دارد1سایه 2حسن 3مجموعه اطلاعات وآگاهی

سلام دوستان سپیده هستم همسفر
برداشت من از سی دی هستی
نفس تعیین موجودیتی است در ظاهر وباطن واینكه هر نفس یا موجودی كه بخواهد خودش را نشان بدهد باید سه اصل را داشته باشد١-سایه ٢-حس٣-اطلاعات وآگاهی.
زمان مرگ هم فرشتگان نفس را تحویل میگیرندوجسم هم تن پوشی بیش نیست.اگر اتومبیل را در نظر بگیریم اول راننده است كه بوجود آمد، یعنی قبل از خلق جسم نفس بوده است.نفس یك چیز مشخصه ای میخواهد وباید قابل شناسایی باشد.همه ی موجودات برای پا به هستی گذاشتن نیاز به اطلاعات وآگاهی دارند.ما برای شناختن خداوند اول باید خودمان را بشناسیم.مابرای اینكه بدانیم عاقبت جهان ، هستی است یا نیستی،؟؟ باید به یك مرحله ی دانایی برسیم.

سلام دوستان سمانه هستم همسفر
برداشت من از سی دی هستی 
انسان برای رسیدن به آرامش و آسایش به پارامترهای جسم و روان و جهانبینی نیاز دارد و  همه ادیان الهی و استادان اخلاق روی جهانبینی کار میکنند.مجموع جسم و فیزیولوژی،روان انسان را تشکیل میدهد. فیزیولوژی میتواند روی روان انسان تاثیر بگذارد. تفکر و اندیشه ما در ساخت و ساز زندگی ما نقش کلیدی دارد.هرآن چیزی که تعیین موجودیت می‌کند نفس نام دارد...هر نفسی برای این‌که شناخته شود و خود را نشان دهد باید اول، یک‌شکل یا سایه‌ای داشته باشد. دوم، باید آگاهی و شعوری داشته باشد. سوم، باید وسیله‌ای داشته باشد که بتواند با جهان بیرون ارتباط برقرار کند چه در ظاهر و چه در باطن.

سلام  دوستان معصومه هستم  همسفر
انسان موجودی نیست ک ب زودی ب وجود آمده باشد وهر روز در حال تکامل است همانند تمام هستی و در هستی نفس هرچیز برای نشان دادن خود باید۳چیز داشته باشد.یک سایه دوآگاهی سه وسیله ای ک با آن بتواند با جهان بیرون ارتباط برقرار کند
یک درخت ویک بوته آگاهی و اطلاعات خاص خود را دارد ک میتواند از خاک و آب ،میوه شیرین ب عمل بیاوردوتعیین موجودیت در هر یک از آنها متفاوت است و هرچه موجود تکمیلتر میشود در آن حس بالاتر میرود.حس مربوط ب ساختمان بدن در حال حاضر است .خواب سیروسلوکی است ک جسم در آن دخالت ندارد و اندام های دیگر در کار است که قابل رویت برای هر کس نیست.

سلام دوستان سمن هستم همسفر
انسان برای رسیدن به آرامش باید سه پارامتر داشته باشد یک پارامتر جسم دو روان  سه جهان بینی تمام ادیان روی جهان بینی کار می کنند استادان اخلاق هم روی جهان بینی کار می کنند قوانین هم روی جهان بینی حرکت می کند.بدست آوردن اطلاعات درمورد حس ،نفس ،روح و...برای ما اهمیت دارد برای شناخت خود ،برای شناخت خدا باید خودمان را بشنا سیم باید در مورد نفس وروح وحس ... اطلاعات را کسب کنیم.

سلام دوستان رقیه هستم همسفر
برداشت من از سی دی هستی ،یک انسان برای اینکه بتواند به آرامش وآسایش برسد به سه پارامتر نیاز دارد جسم ،روان،جهان بینی همه ی ادیان الهی  استادان اخلاق وحتی قوانین نیز با توجه به پارامتر جهان بینی حرکت می کنند،مسئله ی جسم وروان وجهان بینی مربوط به انسان است منشا خیلی از بیماریها عدم توجه به این سه پارامتر است ،روان از دوچیز تشکیل می شود یکی فیزیولوژی وجسم ما ودیگری از جهانبینی.

سپاس از همسفران لژیون نهم 
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: سی دی های آموزشی و جهان بینی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
اعظم کمک راهنمای لژیون یکم دوشنبه 16 بهمن 1396 09:16 ب.ظ
ممنون از مشارکت همسفران عزیز لژیون نهم و خدا قوت به کمک راهنمای عزیز خانم نرگس
همسفر معصومه.لژیون هشتم دوشنبه 16 بهمن 1396 08:25 ق.ظ
احسنت و خدا قوت به لژیون نهم و کمک راهنمای عزیز خانم نرگس
همسفر معصومه کمک راهنما لژیون ۱۱ دوشنبه 16 بهمن 1396 08:16 ق.ظ
سلام و خدا قوت لژیون نهم عالی بود
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic