مشارکت مکتوب (لژیون هشتم )
جمعه 3 آذر 1396 ساعت 10:02 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )


تعدادی از رهجویان کمک راهنمای محترم سرکار خانم فاطمه

 (لژیون هشتم ) در باب دستور جلسه نقش سی دی های آموزشی         
 مطالبی را ارائه نموده‌اند که در قالب مشارکت تقدیم

 شما عزیزان می‌شود..

سلام دوستان معصومه هستم همسفر قاسم
دستور جلسه راجع به نقش سی دی ها در آموزش
همان طور که آقای مهندس در صحبتهای روز چهار شنبه فرمودند؛
سی دی ها یکی از ارزانترین نوع آموزشهاست. که در اختیار  رهجو قرار میگیرد.
بنابر این با گوش کردن به سی دی ها و کاربردی کردن آن  میتونیم به پیشرفت نه تنها در کنگره بلکه در تمام سطوح زندگی به خودم و اطرافیانم کمک کنیم.
هر هفته آقای مهندس سی دی ارائه می دهند که وقتی گوش می کنم دقیقا مشکل یا مسئله ای که برام اتفاق  افتاده رو به نحوی که من برداشت میکنم میتونم برای حلش کمک بگیرم.صحبتهای آقای مهندس و همچنین استاد امین بطور زنده و پویا هر هفته در نشریات کل شعب کنگره 60 در دسترس همه دوستان قرار میگیرد.

سلام دوستان سامره هستم یک همسفر:
نقش سی دی ها در آموزش
آقای مهندس فرمودند که گوش دادن به سی دی ها بسیار اهمیت دارد و چون متاسفانه خیلی کم کتاب خوانده میشود این سی دی ها به ما کمک میکند که آگاه تر شویم
در ماه تنها۶۰۰۰ هزارتومان برای سی دی ما هزینه میکنیم و با اینکه بارها از من خواسته شده که به دلیل گران شدن سی دی خام قیمت سی دی را۲۰۰۰هزارتومان کنم اما من باز هم این کار را نکردم تا همه به راحتی بتوانند سی دی ها را تهیه کنند
در واقع میتوان گفت سی دی ها کتاب های صوتی هستند.من به شخصه واقعا چیزهای زیادی از این سی دی ها یاد گرفتم:
بخشش ،قضاوت ،ترس ،ناامیدی ،پس انداز ،روابط زناشویی،و ...که همه اینها در زندگی من تاثیر گذار بوده.

سلام دوستان مریم هستم :
همسفرنقش سی دی ها درآموزش بسیار زیاداست بطوری که پیش اومده که منو زیروروکرده وروی نحوه ی عملکردم روی اطرافیانم تاثیر گذاربوده بطوریکه آرامش درونی خاصی رابرای من دارد وبعد ازهر سی دی مدتها به فکرفرو میروم ورفتارهای خودم رو باصحبتهای آقای مهندس مطابقت میکنم تا بفهمم کجای کارم ایراد دارد.

سلام دوستان نرگس هستم همسفر :
در رابطه با دستور جلسه نقش سی دی ها در اموزش:
آقای مهندس فرمودند که کار کرد کنگره مثل مثلث هست که اضلاع آن در راس جناب مهندس هست،یک ضلع آن راهنماها،یک ضلع آن سی دی های آموزشی هست که رابطه ما رو با هم برقرار میکند. 
به همین دلیل  آموزش های کنگره که توسط سی دی ها در اختیار ما قرار میگرد  کنگره با جاهای دیگر  فرق میکند چون  کنگره علمش به روز هست و همیشه در حرکت است و همین آموزش هاست که باعث شده پایه های کنگره مستحکم باشد، و در رابطه با کوچکترین مسائلی که در زندگی داریم در موردش به ما آموزش داده میشود.
ما توسط همین آموزش هاست که میتوانیم تزکیه و پالایش را در خودمون انجام بدیم و دانایی خودمون رو بالا ببریم.

سلام دوستان زهراهستم همسفر:
نکاتی دررابطه بانقش سی دی ها دراموزش
اگرمی بینیدکنکره 60 بابقیه جاهافرق داره،بخاطرهمین اموزش هاست. 
درپرتوهمین اموزشهابودکه تونستیم مکان کنکره رابخریم وگرنه کسی به کسی یم قرون نمی دهد. سی دی ها روبخونیدوبنویسیدتااطلاعاتمان  زیادبشود ،وهمه دیکته هامون  قوی بشود وهم خط وحافظمون دراثرنوشتن خوب میشود.سی دی هااموزش می دهد به رهجو که چگونه به راهنماش احترام بگذاره،وباخانواده چگونه رفتارکند. وانضباط رایادمی ده،به افرادکنگره.  نظم وانضباط پارک طالقانی بااون همه جمعیت درپرتوآموزشهای که درارامش ورزش می کنند. 
وماچیزهایی بهتون اموزش می دهیم که روزمره باهاش سروکارداریم. بعضی هامی گوین بایددرجامعه اخلاق رادرست کنیم،امااخلاق بایدپشتوانه داشته باشه وپشتوانه اخلاق. اعتقادات وایمان است. یعنی مابایدبدانیم که هرعملی که انجام می دهیم عکس العملش رومی بینیم.. ووعده خداونددروغ نیست.

سلام دوستان پریسا هستم همسفر:
من وقتی سی دی گوش میدم دقیقا انگار  مشکلات منو داره برام باز میکنه و راه حل هایی میزاره جلو پام.
من تمام سعی و تلاشمو میکنم تا نکات رو رعایت کنم تا مشکلاتمو ذره ذره کم کنم.خدارو شاکرم برای اینکه اقای مهندس و استاد امین رو سر راه ما قرار دادن تا هر هفته با موضوعات جدید و به روز پیش بریم.
من همیشه تو همه مدتی که یه مصرف کننده داشتم هر چی سعی کردم برای اطرافیانم بگم یا حتی روانشناسانی که مراجعه کرده بودم هرچی سعی میکردم که بفهمونم که من مشکلم چیزایی هست که شما ها تجربه نکردین. اما راه حل های اشتباه همیشه به من منتقل میکردن .جوری شده بود که از همه عالم و آدم بیزار شده بودم انگار فک میکردم به پوچی رسیدم که هیچکس درکم نمیکنه هیچکس حرفای منو نمیفهمه.
اما از روزی که پا تو کنگره گذاشتم آموزش هایی که چه از طریق راهنمای گرامیم وبا گوش کردن به سی دی ها که همان حرفا و مشکلات منو بیان میکرد به اون تکیه گاه رسیدم که جایی هست که منو درک کنند.به نظر من موقع گوش کردن سی دی همینقدر که صدای آقای مهندس به گوشم میرسه و آرامش میگیرم احساس میکنم یه پدر بالا سرم داره گوش زد میکند خیلی خوشحالم.
مورد بعدی که گاهی اوقات پیش میاد که فردی نمیتونه خودشو به کنگره برسونه اما میتونه تو خونه سی دی ها رو گوش بده و از آموزش های به روز عقب نمونه جایی شکر داره که آقای مهندس همه جوره داره هوای مارو داره تا ما درست سفر کنیم و درست به رهایی برسیم.


سلام دوستان نازی هستم یک همسفر:
من از آقای مهندس سپاس گزارم که این همه برای  ما بی دریغ زحمت می کشند متن سی دی ها برای من خیلی آموزنده و زندگی ساز بوده در تمام سی دی ها از کلمه ی من استفاده شده ٬که من به خودم نگاه کنم که چه مسئله های دارم وچه عیب وایرادی ٬دارم که دیگر انگشت اشاره به طرف کسی نگیرم ۰فقط به خودم وبه  ایرادهای خودم نگاه کنم ۰این بزرگترین آموزش بود که من قبول کنم بیشترین  بار مشکل بر روی دوش خود من هست وخودم باید آن را حل کنم  آموزشی سی دی ها چگونه زیستن چگونه رفتار کردن چگونه خوردن چگونه حرف زدن چگونه  با خانواده رفتار کردن از همه مهمتر چگونه با مسافر یا همسر رفتار کردن به من یاد ۰دادن سی دی طلا و پول یک تلنگر ی بود برای من سی دی ها مثل کلید ی هستند که قفل مسئله هارا باز می کنند.

سلام دوستان ملیحه هستم یک همسفر:
نقش سی دی ها در اموزش
وقتی سی دی رو گوش میکنیم مستقیما از خود اقای مهندس درس میکیریم.اموزش یکی از اضلاع مثلث دانایی است که سی دی ها نقش مهمی در اموزش برای ما دارند که باعث دانایی وخروج از تاریکی ها میشود.البته با کاربردی کردن در زندگی که تاثیر ان را در مشکلات خواهیم دید.سی دی ها در درمان  ضلع جهان بینی نقش اصلی رو بر عهده دارند.به نظر من کلید حل اکثرمشکلات مصرف کنندگان مواد وخانواده های انان (مسافران و همسفران) در سی دی های کنگره می باشد که با گوش کردن به سی دی ها وچیدن صحیح پازل ها می توان به تصویر مورد نظر رسید.گوش کردن به سی دی ها و عمل کردن به ان یکی از راههای رسیدن به حال خوش وارامش است.

سلام دوستان سمیه هستم یك همسفر:
دررابطه بادستورجلسه؛
یكى ازمهمترین اصول یادگیرى دركنگره ،آموزش گرفتن ویادگیرى ازطریق سى دى هااست. 
واین آموزش زمانى مؤثر است كه كاربردى شودودرخارج ازكنگره هم مورداستفاده قرارگیرد.
ودانایى كه كسب میكنیم ازطریق سى دى به دانایى مؤثرتبدیل شود.سى دى هادرحل مشكلات خیلى بمن كمك كردن وقتى صداى آقاى مهندس روازسى دى میشنوم واقعاًاحساس آرامش میكنم وچیزهایى یادگرفتم كه درهیچ كلاس ومدرسه اى این آموزش هاداده نشده.
روزى هزاربارخداروشكرمیكنم كه باهمچین مكانى وباهمچین انسان هایى آشناشدم ،ازخدامیخواهم كه كمك كنه وروزى برسه كه دینم به كنگره روبتونم اداكنم.

سلام دوستان موناهستم همسفر:
درمورددستورجلسه نقش سی دی هادرآموزش 
مهمترین وضعیت سی دی هادرآموزش این است که آموزش درتمام شعبه های کشوریک پارچه میباشدآقای مهندس آنراسرپرستی میکند ودوم اینکه گوش کردن سی دی هابه تنهایی کافی نیست وبایدآنرادرزندگی خودکاربردی کنیم ومیتوانیم باآموزش هایی که ازسی دی میگیریم مشکلات زندگی خودرانیزحل کنیم.

باسپاس از لژیون خانم فاطمه /لژیون هشتم /


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکتهای مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر معصومه ( کمک راهنما ) لژیون 11 دوشنبه 6 آذر 1396 04:44 ب.ظ
سلام خدا قوت عالی بود
همسفر آزاده لژیون شماره ۴ دوشنبه 6 آذر 1396 08:55 ق.ظ
خدا را شاکرم که مرا در چنین وسعت اقیانوس بزرگی از معرفت قرار داد.با تشکر از همه ی همسفران
همسفر جمیله لژیون شماره 6 یکشنبه 5 آذر 1396 09:29 ب.ظ
خدا قوت خدمت خانم معصومه وهمه همسفران لژیون هشتم
همسفر مریم (کمک راهنما لژیون 6)ابوریحان یکشنبه 5 آذر 1396 07:10 ب.ظ
خدا قوت
همسفرزهرا لژیون چهارم یکشنبه 5 آذر 1396 11:35 ق.ظ
خداقوت خدمت خانم معصومه وهمسفران لژیون هشتم عالی بود
شنبه 4 آذر 1396 10:21 ب.ظ
سلام به راهنمای خوبم وخسته نباشیدخدمت خواهر های گلم
همسفر نازی لژیون هشتم شنبه 4 آذر 1396 10:20 ب.ظ
سلام و خسته نباسید خدمت راهنمای خوبم و خواهر های گلم همگی خسته نباشید
شنبه 4 آذر 1396 10:17 ب.ظ
سلام به راهنمای خوبم وخسته نباشیدخدمت خواهر های گلم
سحر لژیون هفتم شنبه 4 آذر 1396 09:48 ق.ظ
مطالب عالی بود
همسفر معصومه .لژیون هشتم شنبه 4 آذر 1396 09:05 ق.ظ
ممنون خانم معصومه بابت انعکاس مطالب.
و خدا قوت به راهنمای عزیزم خانم فاطمه و خواهر لژیونی های عزیزم
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic