مصاحبه .........
شنبه 13 آبان 1396 ساعت 05:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )
مصاحبه با سرکار خانم نرگس کمک راهنمای گروه خانواده 


هر چقدر انسان به دنبال ارامش بیشتری باشد باید جایگاه های بالاتری را در کنگره لمس کند ،آن وقت  آرامش بیشتری نصیبش می شود .


لطفا طبق رسم کنگره خودتان را معرفی کنید؟
سلام دوستان نرگس هستم یک همسفر:
آخرین آنتی ایکس شیشه حدود 12 ماه سفر کردیم به روش  dst  با داروی otبا راهنمای کمک راهنمای مسافر آقای محسن کیوانی و کمک راهنمای خودم خانم حوریه در حال حاضر حدود سه سال وچهار ماه است که رها وآزاد هستیم.
_ چگونه با کنگره آشنا شدید و در حال حاضر چه فعالیتی در کنگره دارید؟
زمانی که دراوج مشکلات وسختی ها درغرق تاریکی قرار داشتیم به لطف خدا ویاری برادرم محمد که تازه رها شده بود همسرم به جشن رهایی دعوت شد این آغازی بود برای ورود همسرم به عنوان مسافر ،در حال حاضر کمک راهنما هستم .
_ چه چیزی شما را در کنگره مجذوب کرد تا بتوانید به جایگاه کمک راهنمایی نائل شوید و حتی با وجود طفل شیرخوارتان به خدمت در این جایگاه ادامه دهید؟
پاسخ به این سوال که چه چیز شما را مجذوب کردمن فکر می کنم همسفری که کنار مسافرش سفر خود را در کنگره آغاز می کند ووظایف خود را به عنوان همسفر به خوبی انجام می دهد نور امید وآگاهی در دلش روشن می شوددرپایان سفراول به خاطر پیوند عشقی که بین او وقدرت مطلق برقرار شده ومکانی که خودوهمسرش زندگی  ،امنیت،شخصیت ،جایگاه مناسب وهست ونیست خودشان را بدست آوردند ویا با کمک کنگره آن چیز هایی که نیروهای منفی از آنها گرفته بودند دوباره به آنها باز پس داده شدوآن پاکی ونور ایمان که در کنگره موج می زند من وهمه ی عزیزانی که در کنگره خدمتگذار هستند با وجود تمام  مشکلات وحتی کودک خردسال تلاش کنم تا به جایگاهی برسم که بتوانم گوشه ای از این همه لطفی که کنگره در حق من وخانواده ام داشته جبران کنم.

_ آیا قضاوت های پی در پی یک همسفر در مورد مسافرش می تواند فرآیند درمان را به تعویق بیندازد؟
بله، قضاوتهای پی در پی و بی مورد همسفر در مورد مسافرش هم فرایند در مان او را به تعویق می اندازد ، انرژی ونیرویی که باید صرف درمان شود صرف تلاش برای بیرون آمدن از قضاوتهای همسفر می شود همینطور باعث خراب شدن حال هر دو ودور شدن از آموزشها وبهم خوردن آرامش  آنهامی شود.
_ از دیدگاه شما که یک کمک راهنما هستید ؛ یک همسفر چه نکاتی را باید رعایت کند تا سفر خوبی داشته باشد؟
یک همسفر زمانی وارد کنگره می شود باید به اصول و قوانین وحرمت کنگره احترام بگذارد وتمام وظایف خود را به عنوان یک همسفر انجام دهد به عبارتی فرمانبر خوبی باشد ذره بین خود را از روی مسافر برداشته وروی خود ورفتار خود بگذارد دراین زمان است همسفری که خود رابدون هیچ کمو کاستی فرض می کرد متوجه می شود که مشکلات ومعایب زیادی دارد پس در جهت رفع آنها تلاش می کند همین باعث می شود تا از تنش ودرگیری بین مسافر وهمسفر کاسته  شده واز آرا مش بیشتری بر خوردار شوند وتجربه ی یک سفر خوب را در کنار مسافر داشته باشدونقش خود را به خوبی ایفا کند.

_ با یادگیری جهان بینی ؛ چگونه می توانیم کیفیت زندگی خود را بالا ببریم؟
زمانی که جهان بینی را تا حدودی یاد گرفتیم ودیدگاه وتفکر نگرش ماتغییر کردوضد ارزشها تبدیل به ارزش شدوچیزهایی که در واقع ارزشی نداشتند وبرای ما از دیدگاه ما ارزشمند بود ندتغییر کرد وبه نوعی نگاه ما عوض شد دیدیم که آن چیزهایی که زمانی سنگشان را به سینه می زنیم چندان هم مهم نیست وجای آنها را چیزهای بهتری پر کرد با این وجود در کنار تمام مشکلات وسختیها با ز خوشحال هستیم واز کمترین امکانات بیشترین بهره را میگیریم واین صد درصد درکیفیت زندگی تاثیر می گذارد وآن زندگی از آرامش بیشتری برخوردار است وماهم از آن بی بهره نبودیم.

_ زیباترین لحظه ایی که کنگره برای شما رقم زد ، کدام لحظه بود؟
زیباترین لحظه ای که کنگره برای من رقم زد ابتدا بودن همسرم باسلامتی وآرامش درکنار من وفرزندانش وهمینطور لذت درک زندگی با آرامش رامدیون کنگره هستم ودیدن رهایی وآزادی انسانهایی که دربند اعتیاد گرفتار بودند ورها شدند برای من لذت بخش است.
_ خانم نرگس عزیز ، نرگس امروز را با نرگس  دو سال پیش ( قبل از ورود به کنگره ) مقایسه کنید؟
وقتی به زمانی که هنوز به کنگره نیامده بودیم نگاه می کنم میبینم یک فرد افسرده با این تفکر که زندگی وجوانی وبهترین روزهای زندگیش بر باد رفته هیچ ارزشی ندارد آبرویش در خانواده رفته  وزندگی را باخته حوصله ی هیچ کاری را ندارد در خانه زندانی شده درواقع زندانی جهل ونا آگاهی خود شده بودم فردی که مدام باهمسر خود سر جنگ داشت ولی تنها نور امید که ته قلبش کور سو می زد امید به خدا بود وهمان خداوند توانا  ما را نجات داد وامروز این نرگس فرقهای زیادی با گذشته اش دارد بارزترین آنها همان تفکری است که با تفکر دیروزش کاملا فرق دارد.

_ لطفاً نظر خود را در مورد تیتر وادی چهارده بیان کنید ؟ " آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ظروف تهی است "
تنها چیزی که واقعی است وهمیشه باقی میماند محبت است وزمانی که محبت با باورها اجین شود آن وقت معنای محبت واقی لمس خواهد شد کسانی که دارای محبت نیستند درواقع هیچ چیز ندارند ومانند یک ظرف تو خالی هستند پس باید ظرف خود را از محبت پر کنیم وبه نظر من گنجینه ای ارزشمند است.
_ لطفاً احساس خودتان را در مورد کنگره بیان کنید ؟
امیدوارم احساسی که درقلب من نسبت به کنگره است را بتوانم با کلمات بیان کنم  چون قادر به بیان آن نیستم ولی چیزی که مرا با خودم آشنا کرد وبا جهان هستی ودید مرا بازنمود نسبت به مسائل ومشکلات واین که من چرا در این جهان ودر این زندگی ودر این شرایط قرار گرفتم کنگره وآموزشهای آن بود من درهیچ جا وهیچ مکان دیگری نمی توانستم این آگاهی ها را کسب کنم از این بابت از کنگره ممنونم وتشکر میکنم از آقای مهندس وخانواده ی محترمشان انسانها ی بزرگی هستند کمال تشکر رو دارم وبرای آنها از خداوند طلب سلامتی دارم.

_ در کلام آخر ؛ آنچه را دوست دارید بیان کنید؟
امیدوارم باانجام وظایف خود به درستی پاسخ گوی ذره ای از لطف ایشان وکنگره به عنوان عضو کوچکی از کنگره در جایگاه کمک راهنمایی باشم.

باسپاس فراوان از خانم نرگس کمک راهنمای لژیون نهم که با روی گشاده پذیرا این گفت وگو بودند . برای ایشان و خانواده محترمشان آرزوی سلامتی و شادی را داریم .

نگارش /خانم فاطمه لژیون هفتم /
عکاس /خانم مرضیه /

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه،

برچسب‌ها: مصاحبه، جهان بینی،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر مریم (کمک راهنما)لژیون شماره 6 یکشنبه 21 آبان 1396 10:36 ق.ظ
نرگس عزیزم هیچوقت فراموش نمیکنم که با وجود همه سختی ها در سر راهت مصممو با اراده به مسیرت ادامه دادی آرامش حقته زندگیت قرین برکت الهی
همسفر مریم (کمک راهنما)لژیون شماره 6 یکشنبه 21 آبان 1396 10:31 ق.ظ
بسیار عالی بود خدا قوت
همسفر سمیه لژیون پنجم یکشنبه 14 آبان 1396 01:58 ب.ظ
بسیار عالی بود خانم نرگس عزیز❤امیدوارم همیشه آرامش و سلامتی در زندگیتون جاری باشه
سحر لژیون هفتم یکشنبه 14 آبان 1396 12:42 ب.ظ
عالی بود
همسفر فاطمه -لژیون هشتم یکشنبه 14 آبان 1396 08:38 ق.ظ
خانم نرگس عزیز عالی بو د موفق باشی ، همیشه زندگیت پر از آرامش وسلامتی باشه
همسفر معصومه.لژیون هشتم یکشنبه 14 آبان 1396 07:18 ق.ظ
سلام و خدا قوت خدمت دوستان در وبلاگ که بسیار زحمت می کشند و سپاس از خانم نرگس بابت مصاحبه خوبشان .تبریک برای آرامشی که در زندگیتان جاریست.
همسفر نرگس.لژیون هشتم شنبه 13 آبان 1396 11:46 ب.ظ
بسیار عالی بود خدا قوت خدمت تمامی خدمتگزاران
همسفر نظمی کمک راهنما شنبه 13 آبان 1396 11:38 ب.ظ
باسلام و خدا قوت عالی بود استفاده کردیم
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic