تعادل به معنای پایداری است
چهارشنبه 4 تیر 1399 ساعت 08:07 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر افسانه (لژیون هفتم) | ( نظرات )


جمعی از همسفران لژیون نهم؛ در رابطه با دستور جلسه این هفته؛ تعادل و بی تعادلی، ادب و بی ادبی و آداب معاشرت، مشارکتهای زیبایی نموده اند که ازشما دعوت می کنم به خواندن این مشارکتها در ادامه مطلب توجه فرمائید.....
سلام دوستان سمانه هستم یک  همسفر
کنگره ۶۰ جایی برای رسیدن به درمان همراه با تعادل است.جسم مسافران به روش دی اس تی و شربت اوتی به درمان میرسد و روان و جهانبینی آنها با آموزشهای ناب کنگره متعادل میشود.من همسفر هم با حضور در کنگره و استفاده از آموزشها در سه قسمت جسم و روان و جهانبینی خود تعادل ایجاد میکنم‌.در کنگره جمله ای آقای مهندس گفتند که اگر شخصی به درمان درست  برسد در یک اتاق پر از مواد مخدر باشد راحت میخوابد و مشکلی برایش پیش نمی آید.این همان به تعادل رسیدن جسم است‌.چون جسم مسافر به تعادل و پایداری رسیده دیگر به سمت مصرف مجدد نمی رود.به نظر من حرمت کنگره ۶۰ هم به ما ادب را آموزش میدهد، حرف یکدیگر را قطع نمودن ،الفاط ناشایست استفاده کردن ،بدون اجازه سخن گفتن و...همه اینها نشان میدهد که چه چیزهایی نشانه بی ادبی هست و باید از آنها دوری کرد.

سلام دوستان رویا هستم همسفر
بی تعادلی یعنی خارج شدن جسم و روان به وسیله هر نوع موادمخدر وافکار منفی و مخرب که ما در کنگره ۶۰ به وضوح رسیدن به تعادل را لمس میکنیم. در قسمت مسافران به روش دی اس تی و شربت ot در طول زمان مشخص و آموزش های جهانبینی جسم و روان به تعادل میرسد و در قسمت همسفران هم به کمک آموزش های ناب و جهانبینی هم جسم و هم روان که با افکار منفی و ... از تعادل خارج شده دوباره به تعادل میرسد.وقتی جسم و روان به تعادل رسید ناخودآگاه بی ادبی به ادب،بی احترامی به احترام ،بی نظمی به نظم تبدیل میشود و در کنگره همه ی اینها به لطف و تلاش جناب مهندس و افراد زحمت کش و خدمتگزاری که با عشق کار میکنند به بهترین شکل به تعادل رسیده است و  در بیرون از کنگره هم این تعادل و ادب و احترام بامسافران و همسفران کنگره ۶۰ همراه است و باعث آرامش و پیشرفت در زندگی شان میشود و شده است.
سلام دوستان بیدا هستم همسفر ، درمورد دستور جلسه آداب معاشرت وبی ادبی تعادل وبی تعادلی میخواستم مشارکت کنم. درکنگره ۶۰درمان براساس رسیدن به تعادل که همان پایداری است میباشد. درمان اعتیاد فقط مصرف نکردن مواد مخدر وراه اندازی سیستم ایکس نمیباشد بلکه درست زندگی کردن ودرست رفتار کردن میباشد. درکنگره به خیلی چیزها توجه میشود . من خودم روز اول که بعنوان همسفر وارد کنگره شدم ازنظم وترتیبی که در جلسات وجود داشت ، از پوشش های مناسب وسفید همسفران ومسافران، از برقراری نظم وسرساعت برقرار شدن جلسات، از نوع برخورد افراد بایکدیگر و.... خیلی چیزهای دیگر که در هیچ کجا دیده نمیشود جذب کنگره شدم .ادب واحترام ونظم در کنگره حرف اول را میزند .

سلام دوستان زهره هستم همسفر
در مورد دستور جلسه اداب معاشرت،ادب وبی ادبی،تعادل وبی تعادلی :کنگره شصت دربه تعادل رساندن افراد پیشرفت خیلی عالی داشته است. بی تعادلی در افراد براثردرست کارنکردن سیستم ایکس است اشخاصی که سیستم ایکسشان دچار مشکل شده،از تعادل درستی برخوردار نیستند. مثلا با استفاده ازمواد مخدر ،الکل،قرصهاوافکار واندیشه منفی  باعث تخریب این سیستم می شوندکه باعث بی تعادلی در انها می شود وهمین تعادل نداشتند باعث می شود که اداب معاشرت بادیگران وجامعه برای انها کم رنگ شود وهمین بی تعادل بودن باعث یک سری رفتاروگفتار درانها می شود که انها رابه افرادی بی ادب تبدیل می کند وباسخن  گفتن افراد می توانیم ادب وبی ادبی را تشخیص دهیم.پس اداب معاشرت وادب وبی ادبی همه بستگی به تعادل انسان داردکه در کنگره شصت به وسیله روش دی اس تی وجهان بینی در بین مسافران این تعادل ایجاد می شود.

سلام دوستان اعظم هستم همسفر
تعادل به معناى پایدارى است و عدالت نیز از ریشه همین لغت می باشد، مشکل امروزه بشر این است که ذره ذره از تعادل خارج شده است، دیگر آرامش و متانت گذشته وجود ندارد، این بی تعادل در همه اقشار وجود دارد و تنها در فرد مصرف کننده نیست، بسیاری از اشخاص هستند که تحصیلات بالا داشته و یا ثروت فراوانی دارند ولی بی تعادل بوده و تعادلی ندارند.
 یكى از مصادیق بارز مفهوم تعادل در زندگی انسان ، موضوع آداب معاشرت و ادب است. آداب جمع واژه ادب است، یعنی اگر ادب را در امور مختلف آموخته باشیم و رعایت کنیم در حقیقت آداب معاشرت را رعایت کرده ایم. معاشرت نیز هم خانواده عشرت است و به نوعی مفهوم زندگی اجتماعی.
اجراى این آداب یکی از تجلیات مهم مبحث تعادل است و رعایت نکردن آن دلیل بربى تعادلى می باشد

سلام دوستان سمن هستم یک همسفر
دستور جلسه هست درباره تعادل و بی تعادلی ادب و بی ادبی و آداب معاشرت ..تعادل یعنی اعتدال، ما در همه چیز تعادل را می بینیم ،چه در انسانها، چه در حیوانات ،چه در گیاهان، چه در اشیا.  تعادل گیاهان ریشه آنها است که وقتی ریشه محکم باشد.با تعادل، درخت ایستاده تر است . در حیوانات مثلا گربه اگر سبیل نداشته باشد نمی تواند روی دیوار راه برود. هر اشیایی را طوری درست میکنند که وقتی روی زمین قرار میگیرد نمی افتد. انسانها هم اگر در زندگی تعادل نداشته باشند زندگیشان مختل میشود .تعادل کلید پنهانی برای رسیدن به موفقیت است، تعادل پایه و اساس رشد ما از کودکی است با وجود تعادل است که ایستاده راه رفتن و دویدن را می آموزیم. تعادل در مراحل مختلفی از زندگی ما نقش دارد .آدب و بی آدبی و آداب معاشرت هم بر میگردد به تعادل .اگر در گفتار و کردار …

سلام دوستان زهرا هستم همسفر
تعادل و بی تعادلی یکی از موضوعاتی است که در گنگره ۶۰ و در درمان افراد بسیار حائز اهمیت میباشد. که این امر توسط کارکردن و اموزشهای جهان بینی قابل درمان میباشد.درمورداداب و معاشرت هم که یکی از زیر مجموعه های جهان بینی میباشد توصیه های زیادی شده وبسیار مهم میباشد.یک مصرف کننده مواد مخدر به دلیل تغییر در دیدگاه و جهان بینی خود ؛تخریب های زیادی به اداب ومعاشرت خود وارد کرده که این امر رفته رفته باعث بی تعادلی در روابط اجتماعی و تغییر در اداب و معاشرت انها میشود.

سلام دوستان دیانا هستم همسفر
کسی که بی ادب است انسان بی تعادلی است وکسی که ادب دارد انسان با تعادل است. در مورد دستور جلسه آداب معاشرت وبی ادبی تعادل و بی تعادلی می‌خواستم مشارکت کنم.آداب معاشرت ویزای مابرای ورود به دنیا انسانهایی است که هر روز هر لحظه با آن ها در ارتباط هستیم. آداب جمع ادب و به معنی رسوم و عادات و معاشرت به معنی گفت و شنود باهم هم صحبتی وزندگانی با هم-اگر بخواهم سوال آداب معاشرت چیست؟راخودمانی و مختصر خدمت شما عرض کنم، درهر زمان و هر مکانی یک سری از رفتارها شکل می‌گیرد که افراد از آن رفتارهایی که جا افتاده است تبعیت میکنند و البته در هرمکانی متفاوت است که رعایت نکردن آن جزء خط قرمز های آن محیط خواهد بود.
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکتهای مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرسمیه ازلژیون هشتم جمعه 13 تیر 1399 02:01 ب.ظ
ممنون ازمشارکتها ومطالب زیباتون
خداقوت به عزیزانی که درسایت به خوبی خدمت میکنند
همسفر پریسا لژیون هشتم پنجشنبه 5 تیر 1399 05:09 ب.ظ
عالی عالی عالی بود... مانا باشید همگی
همسفر معصومه لژیون یکم پنجشنبه 5 تیر 1399 01:04 ب.ظ
خدا قوت به لژیون نهم عالی بود
همسفر فاطمه کمک راهنمای لژیون هشتم پنجشنبه 5 تیر 1399 10:05 ق.ظ
خداقوت به اعضا لزیون نهم عزیزان مطالبتون عالی بود
همسفر اعظم کمک راهنمای لژیون یکم چهارشنبه 4 تیر 1399 10:53 ب.ظ
ممنون از مشارکت دوستان عزیز
خدا قوت به خدمتگزاران سایت
اعظم همسفر چهارشنبه 4 تیر 1399 09:43 ب.ظ
آفرین وآفرین به تمام لژیون نهم با نوشته های زیبا
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات