مصاحبه ،کمک راهنما لژیون یکم
یکشنبه 14 اردیبهشت 1399 ساعت 05:46 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )

 

 سلام دوستان اعظم هستم یک همسفر: با بیش از ۸ سال تخریب وارد کنگره شدیم آنتی ایکس مصرفی تریاک، شیره به روش دی اس تی و شربت اوتی با راهنمایی راهنمایان عزیز سرکار خانم سمیرا خلیلی و آقای حمید جامی ۱۰ماه و ۲۷ روز سفر کردیم در حال حاضر ۵ سال و۲۳ روز است که آزاد و رها هستیم

حس و حال خود را درمورد آزادمردی تان بیان کنید؟
 روز اولی که وارد کنگره شدم حتی رهائیمان هم که یک سال طول می‌کشید در نظرم دور می آمد و برای رسیدن به روز رهایی لحظه شماری می کردم و اصلاً فکر نمی کردم که زمان اینقدر زود بگذرد و پنج سال از رهایی ما به این سرعت در کنگره سپری شود و حالا ما نیز جزء آزادمردان محسوب شویم بسیار برایم شیرین است که ۶ سال است در خانواده بزرگ و باصفای کنگره ۶۰ زندگی می‌کنیم و امیدوارم باقی عمرمان هم در این مکان سپری شود.

 لژیون های مجازی تا چه اندازه کمک به رهجومی‌کند تا بهتر بتواند آموزش ها را دریافت کند؟ 
مسلماً در شرایطی که امکان تشکیل لژیون به صورت حضوری فراهم نمی باشد، لژیون های مجازی می توانند ارتباط بین راهنما و رهجو را برقرار نمایند و خیلی از مشکلاتی که با قطع ارتباط بین راهنما و رهجو و رهجو با آموزش های کنگره می‌تواند برای رهجو داشته باشد، در این لژیون ها مرتفع نماید.پس نتیجه می گیریم در این شرایط تشکیل جلسه های مجازی یکی از ضروریات و واجبات برای رسیدن به رهایی و حال خوش است.

هدف شما از خدمت و تاثیری که بر روی شما گذاشته است چیست؟
خدمت در کنگره مثل باران برای زمین است. هدف من از خدمت کردن این است که اولاً خودم آموزش ببینم و مطمئناً در زمان خدمت و آموزش از انرژی و حال خوش وصف نشدنی برخوردار می‌شوم و در ثانی هدف من این است که سعی کنم برای دیگران مفید باشم و دیگران نیز به حال خوشی که من رسیدم برسند. همچنین ما آموزش گرفته‌ایم که به این دنیا آمده ایم تا اثری نیک و ماندگار از خود به جا بگذاریم و این هم با خدمت و آموزش میسر می‌شود.

 اهمیت حضور راهنما و رهجو در کارگاه آموزشی چیست؟
 با حضور راهنما و رهجو در کارگاه آموزشی جوی پر از انرژی های مثبت به وجود می‌آید که می‌تواند کمک بسزایی در به حال خوش رساندن و به رهایی رساندن انسان های دردمند و نیازمند به آموزش و رها شدن از بند تاریکی‌ها بنماید.

 رمز موفقیت یک راهنما در کنگره ۶۰ چیست؟ 
رمز موفقیت یک راهنما در این است که به دور از هرگونه حاشیه پیرو اصول و قوانین و حرمت های کنگره ۶۰ باشد و برای جایگاه مقدس کمک راهنمایی که به دست آورده است ارزش قائل شود و همه اعضا را به یک چشم ببیند.

مهمترین آموزشی را که می‌توانید به رهجوی خود بدهید چیست؟ 
طبق فرمایشات آقای مهندس در سی دی های اخیر ما در کنگره راه را برای رهجو هموار می کنیم و مسیر را به او نشان می دهیم و خودش باید آن مسیر را برود و اینکه آدرس رهجو را به خودش بدهیم و او را آگاه سازیم که انسان از چه جایگاه رفیع و بلندی برخوردار است، به کلام دیگر او را با خودش آشتی دهیم .

در مورد دستور جلسه این هفته وادی نهم و تاثیر آن بر روی من کمی صحبت کنید. 
وقتی نیرویی از کم شروع می شود و به درجه بالا و بالاتری برسد، نقطه تحمل پیدا می کند. این دستور جلسه به من یاد می دهد که اول درون خودم را از ضد ارزشها پاک کنم و در مسیر ارزش ها قرار بگیرم و اینکه وارد حریم دیگران نشوم و آنها را به آستانه آشوب نرسانم. من در برابر مسائل باید نقطه تحمل خودم را بالا ببرم. اگر کسی حرفی به من می زند فوری به هم نریزم و از تعادل خارج نشوم، کمی تفکر کنم و به خود بگویم که همه ما انسانیم و اگر طرف مقابل هم حرفی به من زد او نیز انسان است و با هم فرقی نداریم،آن موقع است که هضم این مسئله برای من آسان تر می شود. با این تفکر قشنگ می توانیم نقطه تحمل خودمان را بالا ببریم و هر اندازه نقطه تحمل مان بالا برود به صلح و آرامش بیشتری خواهیم رسید. مهمترین چیزی که در نقطه تحمل مطرح است این است که به یکباره نمی توان نقطه تحمل را تغییر داد، دو پارامتر را باید در نظر بگیریم ۱- تکرار منظم موضوع مورد نظر ۲- در نظر گرفتن و رعایت طول زمان یا گذشت زمان، مثلاً کسی که ورزش نمی کند یک مرتبه نمی تواند ورزش های سنگین انجام دهد باید از ورزش های سبک و کم شروع کند و در طول زمان با تلاش و کوشش و فعالیت نقطه تحمل خود را در این مسئله بالا ببرد.

 حس و حال خودتان را در لژیون سردار بیان کنید.
 حس و حال خیلی خوبی دارم و خوشحالم از اینکه همانطور که دیگران برای ما کاشتند و برداشت کردیم و به رهایی و حال خوش رسیدیم، من هم امروز توانستم یک سهامدار کوچکی برای رهایی و حال خوش دیگران باشم و هیچ لذتی از این بالاتر نیست که قدمی برای نجات یک انسان بر داریم، پس چه بهتر که این لذت را در کنگره و لژیون سردار بچشیم. امیدوارم به این طناب همیشه وصل باشم و رها نشوم.

 سخن آخر: به خاطر روزهای خوبی که دارم از خدای خودم شکر گذارم. تشکر می کنم از آقای مهندس عزیز و خانواده

محترمشان که بدون منت زندگی خود را وقف انسانهای دردمند از اعتیاد و تاریکی‌ها نمودند. امیدوارم که لیاقت این را داشته باشم که با حس سالم و عشق سالم هر خدمتی از دستم برمی‌آید برای جبران زحمات این عزیزان در کنگره ۶۰ انجام بدهم و آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای آقای مهندس و خانواده محترمشان را خواستارم. از زحمات کمک راهنمای عزیزم خانم سمیرا و کمک راهنمای مسافرم آقای حمید جامی تشکر می‌کنم و قدردان و مدیون زحماتشان هستم از شما هم خانم معصومه عزیز به خاطر زحمات بی دریغتان که درقسمت سایت می کشید کمال تشکر را دارم. بهترین ها رو برای همه عزیزان آرزومندم.
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فاطمه لژیون یکم پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 10:51 ب.ظ
خانم اعظم مهربون و خوش اخلاق هفته راهنما بر شما مبارک دوستون دارم
همسفر معصومه لژیون یکم سه شنبه 16 اردیبهشت 1399 03:10 ق.ظ
خانم اعظم عزیز مصاحبه ای دلنشین وپراز عشق وآموزش شما عالی بود امیدوارم که بتوانم آموزشهاوزحمات شمارا جبران کنم ۰وروزتان مبارک
وخداقوت به مسئولین سایت
همسفرزهرالژیون8 یکشنبه 14 اردیبهشت 1399 09:19 ب.ظ
خانم اعظم عزیزومهربان ان شالله همیشه موفق باشی.ودرجایگاههای بالابدرخشی عزیزم
همسفر هایده،لژیون ۱ یکشنبه 14 اردیبهشت 1399 05:27 ب.ظ
خانم اعظم عزیز وبزرگوار،مثل همیشه درجملاتی کوتاه مفهوم رابه شنونده وخواننده رساندید.خداروشکرکه هستید وانشاءالله پاینده وسربلندباشید.
به خانم معصومه وهمه خدمتگزاران وبلاگ ابوریحان خداقوت عرض میکنم.
وروزمعلم وهفته راهنما برهمه راهنماهای پرتلاش ودررأس بر مهندس دژاکام مبارک باد.
همسفر مریم کمک راهنما از لژیون 6 یکشنبه 14 اردیبهشت 1399 09:07 ق.ظ
همسفر خدمتگزار و مهربان روزهای شیرینت گوارای وجود همیشه پیروز سربلند باشید
همسفر کاترین لژیون هفتم یکشنبه 14 اردیبهشت 1399 08:51 ق.ظ
خداقوت خانم اعظم عزیز روزتون مبارک باشه انشاالله همیشه موفق وسلامت وشاد باشید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic