گزارش عملکرد لژیون مجازی ...لژیون هشتم
جمعه 12 اردیبهشت 1399 ساعت 06:04 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )

همسفران لژیون هشتم در رابطه با سی دی وادی چهارم  از جناب آقای مهندس؛ مشارکتهایی انجام داده اند که از شما دعوت می کنم به خواندن این مشارکتهای زیبا در ادامه مطلب توجه فرمائید

 سلام دوستان نازی هستم یک همسفر :
در مسائل حیاتی مسئولیت دادن به خداوند یعنی سلب مسئولیت از خویش .مسئله ی که مطرح است مرز بین ما وخداوند باید مشخص باشد ،که چه مسئولیت های بر گردن ماست وچه مسئولیت های به گردن خداست .خداوند وقتی انسان را خلق کرد مسئولیتش را پذیرفت همه چیز برای او فرستاد  .امکانات در اختیارش گذاشت .ما اول باید خودمان را بشناسیم  وبعد خدا را میشناسیم .خود شناسی یعنی صور آشکار بشناسیم فیزیو لوژی بشناسیم .بعد صور پنهان بشناسیم که روح چی هست عقل چیست وچطوری کار میکنند .تا اینها را نشناسیم نمیتوانیم پرور گار بشناسیم .انسان ذره ای از وجود باریتعالی است یعنی از وجود خداوند است اگر این ذره را بشناسیم میتوانیم خدا را هم بشناسیم .ما فکر میکنیم خداوندغول چراغ جادو  است هر چه ما بگوییم انجام بدهد .این مال عدم شناخت ما از خداوند ونیروهای مافوق است .تا وقتی به نفع ماست وکاری برای ما انجام میدهد قبولش داریم وپرستشش میکنیم .ولی اگر انجام نداد تکذیب میکنیم .

سلام دوستان سمیه هستم یک همسفر:
خداوندوقتی انسان راخلق کرد،مسئولیت انسان را پذیرفت،انسان هم درمقابل کوچکترین چیزی که تولیدمیکندبایدمسئول باشد،ازهمه مهمتردرمقابل اعمال ورفتارخودش مابرای اینکه خودمان رابشناسیم اول بایدخدارابشناسیم،هریک ازمادارای ۵حس ظاهری و۵حس خارج ازجسم هستیم وقتی بیداریم ۵حس ظاهرمافعال است ووقتی به خواب میریم این ۵حس ازکارمیافتد،حسهای خارج ازجسم بیدارمیشوند.

سلام دوستان زهراهستم یک همسفر:
درمسائل حیاتی مسئولیتها رابه خداونددادند،یعنی سلب مسئولیت ازخویش.مادراین وادی می فهمیم که چه مسئولیتهایی توزندگیمان به گردن خودماست وچه مسئولیتهایی به گردن خداوندهست.بعضی هامیگن مگه خداوندهم نسبت به مامسئولیت داره،در این وادی یادمی گیریم که اگرانسان هم حتی یه ماشین باهرچیزی تولید میکنند،مسئول  هستند ،یعنی اگرمشکلی برای ماشین بوجود بیایید بایدجوابگوباشد،چون تولیدکننده هست.پس خداوندهم درمقابل انسان مسئولیتی داردوهمانطورکه انسان روخلق کرده،امکانات هم دراختیارش قرارداده(مثله آب،غذا،هوا...)
خداوندانسان راخلق کرد وراه وچاه ...هم به انسان یادداد.گفت هرکدام راکه می خواهید انتخاب کنید(اختیارکامل داد)پس دقت کنید ،توانتخابتان تفکرداشته باشید ووقتی افتادی توچاه ،خداخدانکن ونگوخدامنوانداخت،توخودت این راه انتخاب کردی ومسئولیت انتخابتان رابه گردن بگیرد.ماخودمان مسبب مشکلاتمان توزندگی هستیم،وخودمون هم بایدتلاش کنیم تامشکلات را حل کنیم،ولی مامی خواهیم مشکلاتمان  را منتقل کنیم به خداوند.انسان دریک مقطعی هست که همه چیزوبرای خودش می خواهد.(پول خونه،ماشین)واین طبیعی ست.وبعضی ازانسانها هم وجوددارندکه روی خودشان کارکردن،وپاکسازی انجام دادند،وهمه چیزروبرای خودشام نمی خواهندوبه دیگران هم فکرمی کنند.هرانسانی برای دست یافتن به این مرحله بایدفرایزدی همراهش باشدواین عمل ساده نیست.تنهاچیزی که انسان رومی تواند به مرحله بالا برساند ، فقط تزکیه ست.یعنی تنهاچیزی که آب کثیف ولجن راتبدیل به آب زلال میکندپالایش وتزکیه ست.وباهیچ دعا نمی توانیدآب کثیف روتبدیل به آب تمیزبکنید.

سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر :
خداوند در مقابل انسان مسئولیت دارد و مسئولیت رابا کمال میل پذیرفته است. همانطور که انسان را خلق کرده امکانات هم در اختیارش قرار داده . یک گل پلاستیکی وقتی می خواهند تولید کنند می دانید چقدر کارخانجات باید کار کنند تا یک گل پلاستیکی تولید شود. ولی کارخانه خداوند که در طبیعت کار میکند یک دانه هسته گیلاس که بر زمین می‌افتد، یک درخت گیلاس از داخل در میاید.اینها همه حکمت خداوند است . بنابراین خداوند انسان را خلق کرده و راه و چاه را نشان میدهد، اختیار به انسان داد،که هر راه را که می‌خواهد انتخاب کنند. بعضی از مسئولیت‌ها به گردن ماست و خود ما مسبب یک سری مشکلات زندگی مان هستیم و خود ما باید حلشان کنیم . انسان ذره‌ای از وجود خداوند است ، پس اگر این ذره را بشناسیم خداوند را هم می شناسیم .چیزی که تعیین کننده است تزکیه است باید تزکیه را از خود شروع کند .یعنی تنها چیزی که می تواند انسان را به مرحله بالا برساند فقط تزکیه و پالایش است . تنها چیزی که می تواند آب آلوده و لجن و کثیف را تبدیل به آب زلال کند ، فقط پالایش و تسویه است .با هیچ مورد و دعایی و با هیچ ریاضتی نمی‌تواند آب آلوده و سیاه را تبدیل به آب زلال کند .بنابراین انسان هم حتماً باید خودش تزکیه و پالایش کند، یعنی از مجموعه ضد ارزشها خودش را پاکسازی کند.

سلام دوستان پریسا هستم یک همسفر:
۱) مسئولیتها‌ همیشه دوطرفه است و این مسئولیتها با توجه به نقش انسان در جامعه فرق دارد ولی در هر جایی و در هرصورتی این مسئولیتها دوطرفه است. و اینکه این مسئولیتها حدو مرز دارند.
۲)  ما دونوع شناخت داریم یک شناخت خود انسان است و دوم شناخت خدا است. که شناخت انسان شامل شناخت صور آشکار و صور پنهان است.
۳) در صورت شناخت صور آشکار یعنی شکافتن هسته جسم ما به انرژیها و بخارات میرسیم که در اینصورت به دو چیز میرسیم یکی روح و نفس که همان صور آشکار است و دوم به جهان‌های دیگر.
۴) با شناخت انسان ما میتوانیم به شناخت خدا برسیم 
۵ ) نشانه های اینکه بدانیم که ما به شناخت خود و انسانهای دیگر و خدا رسیده ایم اینست که آرامش زیادی داریم و از مرگ نخواهیم ترسید. عدم‌وجود شناخت انسان باعث ایجاد ارتباطات ناسازگار و ناسالم بین انسانها و با طبیعت شده است. 
۶) باید نسبت به موضوعات و مسائل اطرافمان شناخت داشته باشیم و آنها را بررسی کنیم ،بعد آن را مردود یا قبول کنیم. از روی تعصب و چشم بسته این کار را نکنیم.

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکتهای مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر اعظم کمک راهنمای لژیون یکم شنبه 13 اردیبهشت 1399 02:00 ق.ظ
سپاس از تلاش همه دوستان عزیز
خدا قوت به خانم معصومه عزیز
همسفرزهرالژیون هشتم جمعه 12 اردیبهشت 1399 03:26 ب.ظ
ازراهنمای عزیزم خانم فاطمه تشکرمی کنم بابت زحماتشون.وخداقوت میگم به دوستان عزیزم
وازخانم معصومه مسئول سایت هم بابت زحماتشون تشکرمی کنم خداقوت
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic