باحرکت راه نمایان می شود.
سه شنبه 26 فروردین 1399 ساعت 08:01 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر افسانه (لژیون هفتم) | ( نظرات )


تعدادی از همسفران لژیون هفتم؛در رابطه با دستور جلسه این هفته،"وادی هشتم و تاثیر آن روی من" مشارکتهای زیبایی انجام داده اند که شما را به خواندن این مشارکتها در ادامه مطلب دعوت می کنیم.

سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر
برای خارج شدن از تاریکی های زندگیم وبرای رسیدن به اهداف ذهنی ام باید حرکت کنم وهر چه جلو تر بروم  راه هموارتر میشود، به شرط اینکه درراه سرط مستقیم باشم که همان طی کردن راه راستین ونور است که من را به آرامش میرساند.

سلام دوستان معصومه هستم همسفر
درمورد وادی هشتم واقعا درزندگی من این وادی خیلی تاثیر گذار بود وقتی راه کنگره را پیدا کردیم واز تاریکی هاخارج شدیم  و توی صراط مستقیم حرکت کردیم خیلی اتفاق های خوبی در زندگی ما افتاد. یکی ازآن ارامشی که توی خانه ما امد واقعا اگر ما در همه کارهایمان توی صراط مستقیم باشیم حتما به نتیجه میرسیم

سلام دوستان افسانه هستم یک همسفر
همه ی وادی های کتاب عشق؛ در جایگاه خود زیبا هستند. وادی هشتم بعد از گذر از ۷ وادی؛ امید تازه ای را در دل ما بوجود می آورد و می گوید: اگر در مورد هر مسئله ای تفکر کردی ،مسئولیت خود را پذیرفتی ، فرمانروایی عقل را قبول کردی و رمز و راز کشف حقیقت را پیدا کردی، پس حرکت کن و نترس و به هیچ چیزی جز رسیدن به خواسته ات فکر نکن؛چون با حرکت راه نمایان می شود.
آقای مهندس در سال ۱۳۷۶فقط تصمیم گرفتند به مصرف مواد خود سرو سامانی بدهند؛ولی وقتی حرکت کردند، این حرکت کوچک به درمان قطعی ایشان و رهایی دهها هزار نفر از بیماری اعتیاد منتهی شد. برای حرکت نیاز نیست جزئیات را بدانیم و دانستن یک سری کلیات کفایت می کند. وادی هشتم یک قانون است و این قانون برای همه ی انسانها در هر کجای این کره ی خاکی با هر رنگ و نژاد و مذهبی؛ کار می کند.
اگر در مشکلات بخواهیم در کنج عزلت بنشینیم و غصه بخوریم هیچ اتفاقی نمی افتد ولی اگر با تفکر و توکل به خدا حرکت کنیم،قطعا راه نمایان می شود و افکار و اندیشه های جدیدی در ذهن ما رشد می کند. من این وادی را در برهه های مختلف زندگی با همه ی وجود لمس کرده ام. و لحظه ای که حرکت انسان به نتیجه می رسد و راه نمایان می شود؛ حس بسیار خوب و غیر قابل وصفی به انسان دست می دهد.
در قسمتی از این وادی هم به بحث جبران خسارت اشاره شده است. همه ی ما دانسته یا ندانسته به خودمان و دیگران و اجتماع خود آسیبهای زیادی زده ایم و باید در این وادی جبران خسارت کنیم.
استادامین در سی دی انرژی می فرمایند:  اگر ما به خودمان احترام نگذاریم هیچ کس به ما احترام نمی گذارد. و یکی از آسیب هایی که ما به خودمان زده ایم این بوده که به خودمان احترام نگذاشته ایم و الان باید جبران خسارت کنیم. در گذشته وقتی به پیک نیک می رفتیم، در طبیعت آشغال و زباله می ریختیم و محیط زیست را آلوده می کردیم و شاید زیرانداز سفره مان را از پنجره به بیرون تکان می دادیم و اینها همه خسارت ما به جامعه است و باید جبران شود و خسارتهای زیادی که با کمی فکر کردن متوجه آنها می شویم.
در قسمت دوم دستور جلسه ، تاثیر وادی هشتم روی من، باید بگویم من امروز با آموزشهای کنگره یاد می گیرم که حرکت کنم و در هر مسئله ای از مثلث جهالت که ترس و ناامیدی و منیت است عبور کنم و با مثلث دانایی که تفکر، تجربه و آموزش است در جهت خواسته های خود حرکت کنم.
امیدوارم همه ی ما با حرکت به سمت نور و صراط مستقیم، گره های درونی مان یکی یکی باز شود و به حال خوش برسیم.
 سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر.
با حرکت راه نمایان میشود.در سکون هیچ چیز به وجود نمی آید.همه چیز در حرکت شکل می گیرد. اگر انسان راکد بماند از بین میرود. آب وقتی جریان دارد زلال است وقتی راکد میماند لجن می‌شود.
ما هم همینطور هستیم در تمام سطوحی که قرار داریم باید حرکت کنیم اگر حرکت نکنیم از بین میرویم .
پس نا امیدی و یک جا نشستن و حرکت نکردن در مسیر درست باعث میشه بیشتر غرق در مشکلات بشیم. وقتی در زندگی حرکت و تلاش کنیم راه برای ما نمایان خواهد شد.

 سلام دوستان آرزو هستم همسفر
در وادی هشتم گفته شده با حرکت راه نمایان میشود اگر به معنی ظاهری جمله هم که نگاه کنیم بسیار ساده س که بدانیم در راهی قرار داریم و در نقطه ای ایستاده ایم تا زمانی که در آن نقطه ایستاده ایم فقط تا آنجایی را میبینیم که در نزدیکی ما است و در دید رس ما است و ما. اگر بی حرکت باشیم، نا امیدی تمام وجودمان را میگیرد و صحنه ها همه تکراری هستند اما اگر حرکت کنیم با مناظر جدید رو به رو میشویم تابلوهای راهنما را میبینیم که برای رسیدن به مقصد کمکمان میکند پستی ها و بلندی ها را تجربه میکنیم و راه برایمان نمایان میشود شاید در پشت یک پیچ یک تجربه باشد شاید یک هدیه باشد شاید ... و تمام این ها هیجان و امید به دنبال دارد


 سلام دوستان زهرا هستم یک همسفر
باحرکت راه نمایان می شود .برای رسیدن به هر هدفی هر چقدر بزرگ باید هرچه زودتر در آن راه قدم برداشت اگر چه اولین قدم کوتاه باشد.تو پای در ره نه و هیچ مپرس،خود راه بگویدت که چون باید رفت.
البته قبل از آغاز راه باید ملزوماتی همچون راه و نقشه و...را نیز درنظرگرفت که  خوشبختانه تمام اینها را در هفت وادی قبل فراگرفته ایم.

سلام دوستان مدینه هستم یک همسفر
انسان اختیاردارد کدام راه را انتخاب کند؛ راه ضدارزش یاراه درست وکدام را انجام بدهد،دراختیار ماست ما باید راه راانتخاب کنیم باحرکت راه نمایان میشود .درعمل است نه به حرف. درهنگام حرکت باید خواسته فردکاملا مشخص شودآیا میخواهد درمان بشودیا نه ؟ خواسته یا هدف مشخص شودبا تمام وجودش بخواهدکه خواسته اش برآورده شود وکاملا به خواسته اش توجه کند.
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکتهای مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فاطمه کمک راهنمای لژیون هشتم پنجشنبه 28 فروردین 1399 01:36 ب.ظ
عالی بود عزیزان
همسفرسمیه لژیون یک چهارشنبه 27 فروردین 1399 11:51 ب.ظ
خداقوت به خانم معصومه عزیزوتمامی رهجوهای لژیون هفتم بسیارزیباودلنشین بود
همسفر فاطمه لژیون یکم سه شنبه 26 فروردین 1399 10:58 ب.ظ
خانم معصومه جان سپاس فراوان بابت مشارکتهای خوب بچه های لژیون هفتم وزحمات فراوان شما خدا قوت
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic