انسان از مسیر راستی و درستی به حقیقت می رسد.
دوشنبه 25 فروردین 1399 ساعت 07:27 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر افسانه (لژیون هفتم) | ( نظرات )


تعدادی از همسفران لژیون نهم؛ در رابطه با سی دی کج از استاد امین مشارکتهایی نموده اند که شما را به خواندن این مشارکتهای زیبا در ادامه مطلب دعوت می کنیم.


سلام دوستان رویا هستم یک همسفر
رمزو راز کشف حقیقت در دو چیز است یکی یافتن راه و دیگری آنچه برداشت مینمایند.حقیقت چیزی است که بوده،هست و خواهد بود و علم هم جدایی از حقیقت نیست.و همان قوانینی است که در کل هستی جاری است.پس اگر انسان بخواهد تغییر کند باید علم یاد بگیرد و اگر بخواهد علم یاد بگیرد باید حقیقت یک موضوع را درک کند.حقیقت و علم در واقع قوانینی هستند که بر راستی و درستی دلالت میکنند.مثل ستون که اگر کج باشد حتی اگر خیلی هم قطور باشد نمیتواند بار زیادی را تحمل کند و اگر هم صاف و عمود باشد حتی اگر هم ضخامت زیادی نداشته باشد میتواند وزن و بار زیادی را تحمل کند.و اگر انسان هم در مسیر راستی و درستی باشد نیرومند تر و قوی تر میشود.ما در کنگره در حال آموزش گرفتن هستیم و یاد میگیریم چگونه در کنار هم زندگی کنیم ، از تاریکی خارج شدن را یاد میگیریم و وقتی این ها را یاد گرفتیم نباید دچار رشک و رقابت شویم اگر انسانی بتواند به رشک و رقابت غلبه کند  میتواند به خیلی از مسائل و حقایق پی ببرد.ما در کنگره یا در حال آموزش دیدن هستیم یا در حال آموزش دادن مثل جایگاه استادی و شاگردی.و استادی که در حال آموزش دادن هست نباید هیچ زمانی خود را دانای مطلق بداند و شاگرد هم همواره باید قدر شناس باشد.معلمی آن نیست که همه چیز را بلد باشی آن است که چیز هایی را که بلدی به بهترین و ساده ترین شکل ممکن انتقال دهی.در هر صورت در هر جایگاهی که هستیم باید شرایط را در نظر بگیریم تا تعادل حفظ شود و شرایط برای رشد برقرار باشد.رمز یعنی راز پوشیده و پنهان و راز هم یعنی یک مطلب پوشیده و پنهان.گاهی برای اینکه حقیقتی کشف شود باید رمز پیدا شود.که در کنگره رمز همان متد DSTو راز بیماری های لا علاجی که با روش DST دارند درمان میشوند مثل سرع،میگرن و ...پس انسان برای کشف حقیقت باید در مسیر راستی و درستی باشد.اگر در مسیر راستی و درستی نباشد قدرت فهم مطالب را پیدا نمیکند.

سلام دوستان سمانه هستم همسفر
استاد  امین در مورد وادی هفتم صحبت میکنند(رمز و راز کشف حقیقت در دو چیز است یکی یافتن راه و دیگری آنچه برداشت میکنیم).وادی هفتم در مورد مفهوم و کشف حقیقت صحبت میکند .حقیقت آن چیزی است که بوده ،هست و خواهد بود و علم چیزی جدایی از حقیقت نیست و علم همان قوانین تغییر ،تبدیل و ترخیص است که در کل هستی جاری است.اگر انسان بخواهد تغییر کند بایستی علم یاد بگیرد و برای اینکه علم یاد بگیرد بایستی حقیقت یک موضوع را بتواند درک کند در غیر اینصورت کار بسیار دشوار و سخت است.
بنابراین حقیقت و علم،قوانین هستی هستند که در راستی و درستی هر موضوعی دلالت میکند.

سلام دوستان زهرا هستم یک همسفر
آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ظروف تهی ست.اگر انسان بخواهدحقیقت یک موضوع را درک کند حتما بایددر میسر راستی و درستی باشد.و اگر در این مسیر درستی و راستی نباشد قدرت و علم حقیقت را پیدا نمی کندو قدرت و فهم حقیقت از او گرفته میشود.رمز و راز را ما با راستی می توانیم باز کنیم.ما با کجی می توانیم کارها را گره بزنیم.اما نمی توانیم با کجی راهی را باز کنیم. انسانها در طول مسیر زندگی خودشون می توانستند بارها خنگ بشوند ویا بارهاباهوش. واین بستگی به این داردکه من تا چه حد درصراط مستقیم باشم.هوش و استعدادیک چیز ذاتی و ثابت نمی باشدو انسان می تواند با راستی و درستی از استعدادبالایی بر خوردار بشود.

سلام دوستان زهره هستم یک همسفر
سی دی کج در مورد وادی هفتم ؛رمز وراز کشف حقیقت صحبت می کند. که حقیقت آن چیزی هست که بوده وهست وخواهد بود وعلم همان قوانین تغییر تبدیل وترخیص هست که در هستی جاری است.  اگرانسان بخواهد تغییر کند باید علم یاد بگیرد وبرای یاد گرفتن علم باید حقیقت یک موضوع رو پیدا کنیم که همان قوانین هستی هستند که به راستی ودرستی دلالت دارد. که در مسیر راست بودن انسان را به یک ستون مثال میزنندکه هر چه ستون صاف تر وعمودتر باشد قدرتمندتراست وهر چه کج تر باشد قدرتش را از دست می دهد. وانسان تا زمانی که د رراه راست حرکت می کند قدرت درک مطالب ویادگرفتن به او داده میشود وباید از دو مرحله آموزش گرفتن ورشک ورقابت عبور کنیم که از منیت خارج شویم ودر هر جایگاهی که هستیم شرایط رو در نظر بگیرم و جایگاه خودمون رو حفظ کنیم وانسان در راه راست وصراط مستقیم به هدف و خواسته خود میرسد ودر کج بودن ودر ضد ارزشی هیچ هدفی نیست  ودر آموختن برای تمام انسانها باز است.

سلام دوستان اعظم هستم یک همسفر
برداشت من از سى دى كج این است كه؛ حقیقت و علم قوانینى هستند كه بر راستى و درستى دلالت دارد و شامل دومرحله است مرحله اول اموزش علم است و مرحله بعدى رشك و رقابت است كه در تمام سیستم ها از این دو مرحله تبعیت میكنندو اگر انسان بتواند از این دو مرحله بخوبی عبور كندبه خیلى از مسایل و حقایق موضوعات پى میبرد و ما در كنگره هم آموزش میگیریم و هم آموزش میدهیم. در هر صورت درحال آموزش گرفتن هستیم و باید شاگردان خوبی باشیم تابتوانیم معلمان خوبی بشویم و هر دو جایگاه را تجربه كنیم تا به تعادل برسیم و شرایط براى رشد برقرار میشود
پس اگر بخواهم تغییر كنم باید علم یاد بگیرم وبراى علم یادگرفتن باید در مسیر صراط مستقیم قرار بگیرم تا بتوانم از دریافت هابرخوردار شوم.

سلام بیدا هستم یک همسفر
درسی دی کج ، ما همیشه میگوییم قضاوت نکنیم ، اما معلم باید شاگرد راقضاوت کند ونباید ازاین قضاوت ناراحت بشود چون باعث سازندگی ورشد شاگرد میشود.گاهی مواقع سخنان معلم برای شاگرد تلخ است وشاگرد ناسپاس وکافر میشود واین اصلا درست نیست.شاگرد باید سخنان استاد خود را گوش کند ، هرکس باید جایگاه خودرا بداند تا تعادل برقرار باشد . مادرکنگره یا آموزش میگیریم تا خدمت میکنیم البته یک استاد ومعلم هم خودش همیشه درحال آموزش گرفتن میباشد وخود را دانای مطلق نمیداند.معلم همه چیز رانمیداند هرچیزی راکه بلد است به بهترین روش به دانش آموزان خود می آموزد.قسمت دیگر ازسی دی درمورد وادی هشتم بود که رمز وراز کشف حقیقت دردوچیز است یکی یافتن راه ودیگری آنچه برداشت میکنیم .مادرکنگره رمز وراز درمان را آموختیم وانشالله باآموزش هایی که دریافت میکنیم به امید خدا بهترین برداشت ها را خواهیم گرفت.

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکتهای مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
اعظم همسفر دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 11:55 ب.ظ
سلام خدا قوت دوستان عزیزم
همسفر فاطمه کمک راهنمای لژیون هشتم پنجشنبه 28 فروردین 1399 01:34 ب.ظ
خداقوت مشارکتهاتون عالی بود
همسفرسمیه لژیون یک چهارشنبه 27 فروردین 1399 11:54 ب.ظ
تشکرازخانم نرگس وتمام رهجوهای محترمشون بسیارعالی بود
همسفر فاطمه لژیون یکم سه شنبه 26 فروردین 1399 11:07 ب.ظ
خانم نرگس جان مشارکتهای شما و دوستان کامل و دلنشین بود
همسفرنرگس کمک راهنمای لژیون نهم دوشنبه 25 فروردین 1399 04:24 ب.ظ
عالی بود خداقوت خدمت شما وعزیزانی که دربخش سایت درحال خدمت هستندممنون
همسفر اعظم کمک راهنمای لژیون یکم دوشنبه 25 فروردین 1399 08:25 ق.ظ
چقدر خوب مشارکت شما دوستان عزیز به دل نشست
عالی بود
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic