گزارش عملکرد لژیون مجازی، لژیون هفتم
یکشنبه 24 فروردین 1399 ساعت 05:30 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )


تعدادی از همسفران لژیون هفتم برداشت‌هایی از کارگاه مجازی به استادی راهنما دیده بان محترم آقای ترابخانی  در تاریخ بیست و سوم  فروردین با دستور جلسه وادی هشتم و تاثیر آن روی من داشتند مشارکت نمودند..


سلام دوستان معصومه هستم یک همسفر ( کمک راهنما )
روش کنگره الگو برداری است و کسانی را باید الگوی خود قرار دهید که می درخشند و بازیگر خوبی هستند . اگر کسی را که فعال و بازیگر نیست ، الگوی خود قرار دهیم ، نتیجه ی مثبت نمی گیریم و باید متوجه باشیم که پشتمان به نور است یا روبروی نور قرار گرفته ایم ؟! اگر جلویمان نور است ، پس حرکت کنیم و بر عکس .باید خسارت به خود و خانواده و جامعه را به صفربرسانیم. حتی یک زن در خانواده بعنوان همسر بودن و یا مادر بودن وظایف و مسئولیت هایی را بر عهده دارد که اگر انجام ندهد ، به خود و خانواده ی خود خسارت وارد می کند ، باید جبران خسارت نماید . همچنین اگر شخصی پیدا شود که ادعا کند به خودش خسارت وارد نمی کند ولی به دیگران خسارت وارد می کند ، این درست نیست زیرا این شخص اول به خودش آسیب می رساند، تا بتواند به دیگران آسیب و خسارت وارد کند و اول حال خودش خراب می شود تا بتواند حال دیگران را خراب کند ، دقیقاٌ مانند شیر آبی است که برای آبیاری ابتدا درون خودش پر از آب می شود و بعد آب را به بیرون می ریزد . و اگر کسی بخواهد به دیگران محبت کند نیز باید خودش از محبت لبریز باشد نه اینکه کینه و نفرت داشته باشد.

سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر:
برداشت من از وادی هشتم ،من برای خارج شدن از تاریکی های زندگیم وبرای رسیدن به اهداف ذهنی ام باید حرکت کنم وهر چی جلو تر برم راه هموارتر میشود به شرط اینکه توی راه مستقیم باشم همان طی کردن راه راستین ونور است که منو به آرامش می رساند.

سلام دوستان معصومه هستم یک  همسفر:
درمورد وادی هشتم واقعا درزندگی من این وادی خیلی تاثیر گذار بود وقتی راه کنگره را پیدا کردیم واز تاریکی هاخارج شدیم  و توی صراط مستقیم حرکت کردیم خیلی اتفاق های خوبی در زندگی ما افتاد یکی ازآن ارامشی که توی خانه ما امد واقعا اگر ما در همه کارهایمان توی صراط مستقیم باشیم حتما به نتیجه میرسیم.

 سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر:
با حرکت راه نمایان میشود.در سکون هیچ چیز به وجود نمی آید.همه چیز در حرکت شکل می گیرد. اگر انسان راکت بماند از بین میرود. آب وقتی جریان دارد زلال است وقتی راکت میماند لجن می‌شود.ما هم همینطور هستیم در تمام سطوحی که قرار داریم باید حرکت کنیم اگر حرکت نکنیم از بین میرویم . پس نا امیدی و یک جا نشستن و حرکت نکردن در مسیر درست باعث میشه بیشتر غرق در مشکلات بشیم. وقتی در زندگی حرکت و تلاش کنیم راه برای ما نمایان خواهد شد.

 سلام دوستان آرزو هستم یک همسفر:
در وادی هشتم گفته شده با حرکت راه نمایان میشود اگر به معنی ظاهری جمله هم که نگاه کنیم بسیار ساده س که بدانیم در راهی قرار داریم و در نقطه ای ایستاده ایم تا زمانی که در آن نقطه ایستاده ایم فقط تا آنجایی را میبینیم که در نزدیکی ما است و در دید رس ما است و ما. اگر بی حرکت باشیم، نا امیدی تمام وجودمان را میگیرد و صحنه ها همه تکراری هستند اما اگر حرکت کنیم با مناظر جدید رو به رو میشویم تابلوهای راهنما را میبینیم که برای رسیدن به مقصد کمکمان میکند پستی ها و بلندی ها را تجربه میکنیم و راه برایمان نمایان میشود شاید در پشت یک پیچ یک تجربه باشد شاید یک هدیه باشد شاید ... و تمام این ها هیجان و امید به دنبال دارد.

سلام دوستان افسانه هستم یک همسفر:
همه ی وادی های کتاب عشق؛ در جایگاه خود زیبا هستند. وادی هشتم بعد از گذر از ۷ وادی؛ امید تازه ای را در دل ما بوجود می آورد و می گوید: اگر در مورد هر مسئله ای تفکر کردی ،مسئولیت خود را پذیرفتی ، فرمانروایی عقل را قبول کردی و رمز و راز کشف حقیقت را پیدا کردی، پس حرکت کن و نترس و به هیچ چیزی جز رسیدن به خواسته ات فکر نکن؛چون با حرکت راه نمایان می شود.آقای مهندس در سال ۱۳۷۶فقط تصمیم گرفتند به مصرف مواد خود سرو سامانی بدهند؛ولی وقتی حرکت کردند، این حرکت کوچک به درمان قطعی ایشان و رهایی دهها هزار نفر از بیماری اعتیاد منتهی شد. برای حرکت نیاز نیست جزئیات را بدانیم و دانستن یک سری کلیات کفایت می کند. وادی هشتم یک قانون است و این قانون برای همه ی انسانها در هر کجای این کره ی خاکی با هر رنگ و نژاد و مذهبی؛ کار می کند.اگر در مشکلات بخواهیم در کنج عزلت بنشینیم و غصه بخوریم هیچ اتفاقی نمی افتد ولی اگر با تفکر و توکل به خدا حرکت کنیم،قطعا راه نمایان می شود و افکار و اندیشه های جدیدی در ذهن ما رشد می کند. من این وادی را در برهه های مختلف زندگی با همه ی وجود لمس کرده ام. و لحظه ای که حرکت انسان به نتیجه می رسد و راه نمایان می شود؛ حس بسیار خوب و غیر قابل وصفی به انسان دست می دهد.در قسمتی از این وادی هم به بحث جبران خسارت اشاره شده است. همه ی ما دانسته یا ندانسته به خودمان و دیگران و اجتماع خود آسیبهای زیادی زده ایم و باید در این وادی جبران خسارت کنیم. استادامین در سی دی انرژی می فرمایند:  اگر ما به خودمان احترام نگذاریم هیچ کس به ما احترام نمی گذارد. و یکی از آسیب هایی که ما به خودمان زده ایم این بوده که به خودمان احترام نگذاشته ایم و الان باید جبران خسارت کنیم. در گذشته وقتی به پیک نیک می رفتیم، در طبیعت آشغال و زباله می ریختیم و محیط زیست را آلوده می کردیم و شاید زیرانداز سفره مان را از پنجره به بیرون تکان می دادیم و اینها همه خسارت ما به جامعه است و باید جبران شود و خسارتهای زیادی که با کمی فکر کردن متوجه آنها می شویم.امیدوارم همه ی ما با حرکت به سمت نور و صراط مستقیم، گره های درونی مان یکی یکی باز شود و به حال خوش برسیم.

سلام دوستان زهرا هستم یک همسفر:
باحرکت راه نمایان می شود برای رسیدن به هر هدفی هر چقدر بزرگ باید هرچه زودتر در آن راه قدم برداشت اگر چه اولین قدم کوتاه باشد.تو پای در ره نه و هیچ مپرس خود راه بگویدت که چون باید رفت. البته قبل از آغاز راه باید ملزوماتی همچون راه و نقشه و...را نیز درنظرگرفت که  خوشبختانه تمام اینها را در هفت وادی قبل فراگرفته ایم.

سلام دوستان مدینه هستم یک همسفر:
انسان اختیاردارد کدام راه را انتخاب کند راه ضدارزش یاراه درست کدام راانجام بدهددراختیار ماست ما باید راه راانتخاب کنیم باحرکت راه نمایان میشود درعمل است نه به حرف درهنگام حرکت باید خواسته فردکاملا مشخص شودآیا میخواهد درمان بشودیا نه خواسته یا هدف مشخص شودبا تمام وجودش بخواهدکه خواسته اش برابر شود کاملا به خواستش توجه کند ان شالله همسر من هم با وجودش بخواهد که بیاید کنگره به رهایی برسد.
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکتهای مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فاطمه کمک راهنمای لژیون هشتم پنجشنبه 28 فروردین 1399 01:17 ب.ظ
خداقوت به خانم معصومه عزیز وواعصای فعال ِلژیونشون عزیزان مطالبتون عالی بود
همسفر فاطمه لژیون یکم یکشنبه 24 فروردین 1399 09:51 ب.ظ
خانم معصومه جان خدا قوت و سپاس بابت سایت و مشارکت همه عزیزان عالی بود موفق باشید
معصومه همسفر لژیون یکم یکشنبه 24 فروردین 1399 05:12 ب.ظ
خداقوت به لژیون هفتم
مدینه همسفرلروژن هفتم یکشنبه 24 فروردین 1399 12:16 ب.ظ
خدا قوت خیلی تشکر میکنم خانم معصومه عزیز خدا همه آرزو دلتو بده الهی امین
یکشنبه 24 فروردین 1399 12:05 ب.ظ
خدا قوت،
همسفر فاطمه لژیون هفتم یکشنبه 24 فروردین 1399 11:12 ق.ظ
تشکر میکنم از راهنمای عزیزم خانم معصومه.بابت تمام زحماتشون.خصوصا قسمت سایت.خدا قوت
همسفر اعظم کمک راهنمای لژیون یکم یکشنبه 24 فروردین 1399 10:37 ق.ظ
ممنون از مشارکت دوستان عزیز
خدا قوت خانم معصومه عزیز
سپاس از تلاشتان در قسمت سایت
آرزو لژیون هفتم یکشنبه 24 فروردین 1399 10:31 ق.ظ
خدا قوت ممنون از خانم معصومه عزیز
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات