راهنمای مهربان دوستت داریم
شنبه 3 اسفند 1398 ساعت 09:07 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر افسانه (لژیون هفتم) | ( نظرات )


به مناسبت مراسم تجلیل از خانم زهرا(کمک راهنمای لژیون چهارم)، جمعی از رهجویان ایشان دلنوشته هایی زیبا در سپاسگزاری از راهنمای مهربانشان نوشته اند که از شما دعوت می کنم آنها را در ادامه ی مطلب مطالعه فرمائید.

سلام دوستان معصومه هستم یک همسفر
روزگارت بر مراد/ روزهایت شادشاد/ آسمانت بی غبار/سهم چشمانت بهار/ قلبت از هر غصه دور/بزم عشقت پرسرور/ بخت و تقدیرت قشنگ/عمر شیرینت بلند/سرنوشتت تابناک /جسم و روحت پاک پاک
چه زیبا و دلنشین در گوشه قلبم نشستی. چه حرفهایت زیبا بر دلم نشست . تمام وجودم سرشار از مهربانیت شده و صدای باران محبتت را می شنوم که بر کویر دلم می بارد . دیگر در دلم سرابی وجود ندارد که مدام برای یافتن آب به این سو و آن سو بروم . دیگر دوران سراب زندگیم به خواست قدرت مطلق و مهربانی تو عزیز به پایان رسیده است . دیگر صدای زنده شدن و پر آب شدن آبشار زندگیم را می شنوم.


سلام دوستان زهره هستم یک همسفر
در ظلمات و تاریکی شب در میان غبارهای مه آلود ویرانی ، حیران و سرگردان به دنبال آرامش می گشتم . تسبیحم را از لای سجاده برداشتم و سر به سوی آسمان بلند کردم و زیر لب ذکر یارب یارب را زمزمه کردم . دستهایم را بالا گرفتم ، به ناگاه دربهایی از جنس همدلی، یکرنگی و الفت در آسمان باز شد. دستهایی از آن پنجره ی چوبی کوچک بیرون آمد و نخ تسبیح مراگرفت و مرا به سوی عزت، افتخار و آرامش و رهایی پرتاب کرد.
آری ... اینجا بود همان مکانی که دستهای آسمانی مرا رهسپار آنجا کردند. کنگره ی 60 همان کشتی نجاتی بود، در میان دریای ناامیدی مرا از مرداب بیرون کشیده و دستم را در دست فرشته ای گذاشت که در هر پریشانی هر گاه دستهایم را به محبتش سپردم باگرمای مهربانی وجودش دستهایم را فشرد. ملکه ی ذهن ارتقا یافته ی من کسی است که  تمام پریشانی هایم را با آگاهی و دانایی و معرف و .. عوض کرد. فرشته ی مهربان من سرکار خانم زهرا حبیب الهی من تمام آرامش امروزم خودم و خانواده ام را مدیون شما و ناخدای کشتی هستم(جناب آقای مهندس)
از خداوند برای شما طلب آرامش دنیوی و اخروی خواهانم و کلمات قادر بر آن نیستند که بتوانم به کمک انها سپاسگزاریم را در وصف شما به پایان برسانم.


سلام دوستان فرشته هستم یک همسفر
در مهر ماه سال 1393 وارد شعبه افسریه شدم. از اون موقع قریب به 5سال می گذرد . در این 5سال بهترین ساعات خوشی در کنار خانم زهرا داشتم. روزهایی که خیلی ناراحت و غمگین بودم خانم زهرا سنگ صبور من بود و یک گوش شنوا که غم ها و غصه های من را خوب گوش می کرد.
گاهی اوقات بچه ها از غم ها و دردهایشان صحبت می کردند . من خیلی ناراحت می شدم . به خودم می گفتم خانم زهرا چه حوصله ای دارد که یک نفر هست و پای صحبت چند نفری می شینه و به حرفهای آنان گوش می کند. و برای هر کدام یک جواب داره .
با دنیا غم وارد شعبه می شدم و با خوشحالی و خاطر آسوده از شعبه خارج می شدم. خانم زهرا خود قوانین و حرمت کنگره ی 60 را اجرا کردند و به من رهجو یاد دادند که چگونه باید باشم . وقتی که قوانین را می گفت باید با شال سفید شعبه باشید خودش رعایت می کرد. زمانی که مادرشان فوت کرده بودند با شال سفید وارد شعبه می شدند. همیشه نیم ساعت قبل از شروع جلسه در شعبه حضور داشتند و وقتی به شعبه می آمدند همه ی مشکلات خود را پشت در شعبه می گذاشتند گویی که این انسان هیچ گونه مشکلی ندارد. وقتی من در مرزبانی بودم هیچ موقع بدون اجازه وارد شعبه نمی شدند. که ایشان یک راهنمای بی حاشیه با کمترین اعتراض بودند و خیلی قدرت سازگاریشان بالا بود. کاری به کار دیگران نداشتند و وارد حریم دیگران نمی شوند. امروز که لژیون را تحویل می دهند، خدمت ایشان در مرزبانی شروع می شود . امیدوارم هر کجا که خدمت می کنند پیروز و موفق باشند و بهترین ها را برایشان آرزومندم.


سلام دوستان عشرت هستم یک همسفر
زمانی که شخصی یا عزیزی برای ما وقت گرانبهایش را می گذارد تا چیزی به ما بیاموزد یا آنکه کاری برای ما انجام دهد، رفتار درست و پسندیده آن است که به خاطر وقت و کاری که برایمان انجام داده است خیلی مودبانه از او تشکر کنیم. هر چند که او نیاز به تشکر نداشته باشد و برای رضای خدا و آرامش درونی خود این کار را انجام دهد. اما تشکر و قدر دانی کوچک ما می تواند قلبش را شاد کند.
نمی دانم کدامین جمله را برای توصیف محبت هایتان بنویسم . نمی دانم چگونه توصیف کنم . دوستی از جنس بلور، آسمانی و مهربان . ممنون بابت همه ی تلاش ها و محبتهایت.

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکتهای مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
فرشته همسفر سه شنبه 6 اسفند 1398 07:24 ب.ظ
از خانم زهرا کمک راهنما بخاطر خدمت صادقانه تشکر وقدردانی میکنم بهترینهارا برای یشان ارزو میکنم
همسفرسمیه لژیون یک سه شنبه 6 اسفند 1398 03:00 ب.ظ
خانم زهرای عزیزخداقوت شماباتمام وحودعشق رالمس کردیدوبه همه عزیزان درشعبه بازتاب کردیدامیدوارم روزبه روزبه خدمات بالاتربرسید
همسفرزهرالژیون مرزبانی دوشنبه 5 اسفند 1398 02:18 ب.ظ
ازهمه همسفرهای باعشق ابوریحان ممنون وسپاسگزارم بابت لطف ومحبتی که نسبت به بنده دارید
ممنونم ازهمسفرهای لژیون چهارم به خاطر دلنوشته های زیباتون خداروشکر که کنارم هستید وازحضورگرم وباعشقتون همیشه درحال آموزش گرفتن هستم براتون آرزوی بهترین هارو دارم
خداقوت وسپاس فراوان ازخانم معصومه وخانم افسانه برای ثبت لحظات زیبا وبه یادماندنی
همسفر فاطمه لژیون یکم یکشنبه 4 اسفند 1398 01:20 ب.ظ
خانم زهرای عزیز خدا قوت شما در کنگره
محبت و عشق لمس کردید و چقدر خوب این حس قشنگ رو انتقال دادید
خدا رو شکر که دوباره میتونیم از وجود شما استفاده کنیم وشاهد لبخند زیباتون
از نزدیک هستیم
همسفر افسانه از لژیون هفتم یکشنبه 4 اسفند 1398 08:31 ق.ظ
خدا قوت به خانم زهرای عزیز بابت خدمت صادقانه ای که در جایگاه کمک‌راهنمایی داشتید
این حس و حال رهجوهاتون خیلی قشنگه و نشان از محبت بی دریغ شما داره
امیدوارم در جایگاه مرزبانی هم خوش بدرخشید
همسفر هایده،لژیون ۱ یکشنبه 4 اسفند 1398 08:09 ق.ظ
خانم زهرای عزیز، خداروشکر که باخدمت جدیدی که درشعبه نصیبتان شده ماهم فرصت داریم ازوجودپرمهرتان بهره مندشویم.باآرزوی سربلندی برای شماوتمامی خدمتگزاران کنگره ۶۰
همسفرسمانه لژیون نهم شنبه 3 اسفند 1398 09:16 ب.ظ
خانم زهرای عزیز امیدوارم هر جا هستید پیروز و موفق باشید.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic