بخشش ، پرسودترین معامله با خدا
یکشنبه 24 آذر 1398 ساعت 09:13 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر افسانه (لژیون هفتم) | ( نظرات )


همسفران لژیون هفتم در هفته گلریزان ، حس زیبای خود را به مناسبت این جشن با شکوه به مشارکت گذاشته اند که شما را به خواندن آن در ادامه مطلب دعوت میکنم. ...
  سلام دوستان معصومه هستم یک همسفر
جشن گل‌ریزان در کنگره 60 بهانه‌ای است که هر فردی به درمان رسیده بتواند, سپاس درونی خود را با عمل نشان دهد؛ و با شرکت در گل‌ریزان حال خوش بخشنده بودن را تجربه کند. در کنگره آموختیم همه‌چیز را برای خود نخواسته باشیم. نعمت‌هایی که خداوند در اختیار ما قرار داده با دیگران تقسیم کنیم؛ زیرا بازتاب اعمال ما به خودمان برمی‌گردد. شرکت در جشن گل‌ریزان جزو درمان است و به ما جایگاه انسانی اندیشیدن را یادآوری می‌کند. انشالله بتوانیم آن کنیم که فرمان است.....
سلام دوستان رخساره هستم یک همسفر
از سالی که دستور جلسه ی گلریزان رو به دستور جناب مهندس اجرایی کردندهر سال برای خودم تکلیفی قرار دادم تا سهم کوچیکی در اجرای این فرمان داشته باشم . از نظر من این نهایت خوشبختی هستش که بتونم در گلریران شرکت کنم خداروشکر  زمانیکه یه نگاه کوچیک و گذرا به گذشته ی آشفته ی روحی خودم و مسافرم وزندگیم میندازم بهم ثابت میشه که من خیلی بدهکارم به این سیستم .این ارامش امروزم هدیه ی کنگره س به من . اگه یه روزی جناب مهندس بذر محبت رو کاشتند و امروز این چنین خوش درخشیده من نباید نیازم که برطرف شد کناره گیری کنم بلکه مشارکتی داشته باشم برای کاشتن بذرهای جدید تا این سیستم برای آیندگان هم بمونه چون قطعا در آینده هم انسانهایی هستن که گم کرده راهانی هستند و دنبال راه نجات خواهند بود. سپاس بابت حضور تک تک نفسهای گرمی به دلیل حقیقتی که وجود داشت به زندگی من و امثال من گرمی دادند.

سلام دوستان کاترین هستم یک همسفر
منم آرزو میکنم به اون اندازه ای که دلمو شاد کنه تو جشن گلریزون مشارکت داشته باشم.انشاالله مسافرم دوباره بیاد کنگره تا یادش بیاد از کجا به کجا رسیده .
مسافر وهمسفری که باهم میان کنگره حرف دل وزبونشون یکی میشه . الهی همه قدردان آقای مهندس وکنگره باشیم.

سلام دوستان نرگس هستم یک همسفر
من پارسال اولین سال بود که در جشن گلریزان شرکت کردم . من نرگس دوست داشتم زندگیمو بدم تا آرامش بیاد تو زندگیم حال  خدارو شاکرم و دستان جناب مهندس رو از راه دور میبوسم که هیچ جا غیر از کنگره من به نتیجه نمیرسیدم پس من یه دینی دارم نسبت به کنگره که باید آن رو ادا کنم  تا بازتابش رو بیشتر از این ببینم انشالله

سلام دوستان افسانه هستم یک همسفر
وقتی به گذشته خودم نگاه میکنم همیشه در زندگی مصرف کننده بودم و دنبال انسانهای بخشنده ای که از انها دریافت کنم و همیشه میگفتم اینها از کجا میارن که اینقد می بخشند و خرج میکنند و پولشون تموم نمیشه و بعدها فهمیدم رمز پولداریشون تو دل بزرگ و بخشنده ای هستش که دارند.
من وقتی سال گذشته به کنگره آمدم و  اقای مهندس فرمودند هر مسافر و همسفری از ورود به کنگره تا رهایی ۱۵ میلیون تو کنگره براشون هزینه میشه، من با خودم عهد کردم بعد از رهایی مسافرم هزینه ی درمانش رو خورد خورد  پرداخت کنم  .
اگر آقای مهندس بزرگواری میکنند و ما ورشکسته های مالی و روحی را که  از همه جا رانده شده ایم درک میکنند و از ما مبلغی دریافت نمیکنند ، و رایگان ما را در کنگره پذیرش میکنند  باید بعد از رهایی این دین را به گونه ای که در توانمان است پرداخت کنیم . اگر ما بهای درمان خود را پرداخت نکنیم ، بدون شک این درمان پایدار نیست ، در بیمارستان یک مریض هر چند خوب هم نشده باشد تا هزینه ی درمان خود را پرداخت نکند مرخص نمیشود.
پس من امروز از خداوند میخواهم کمکم کند بتوانم در کنار همه هزینه های زندگی جایی را برای هزینه درمان خودم در نظر بگیرم تا این  درمان کامل و مستدام شود.
آقای اشکذری هفته گذشته چه حرف قشنگی تو شعبه زدند و گفتند کسی که یه میلیون تو جیبشه و دلش نمیاد خرج کنه به زودی فقیر میشه ولی کسی که همیشه با دلی گشاده در کار خیر پیشقدم باشه و ادای پولدارها رو در بیاره روز به روز پول بیشتری بهش میرسه و پولدارتر میشه.

سلام دوستان اعظم هستم یک همسفر
وقتی این مشارکتها رو خوندم یاد پارسال دختر جاریم که خونه ی ما بود افتادم . ایشون چون خونه ای نداشت یا میرفت خونه خواهرش،یا میومد خونه ی ما .چون به خاطر مشکلاتی که داشت از همسرش به خاطره اعتیاد جدا شده بود ویک پسر بزرگ هم داره و پسرش هم مثل خودش هر دفعه خونه ی کسی میرفت .خلاصه اون روزی که گلریزان بود با من اومد جلسه .وقتی من خواستم کمک کنم به من گفت زنعمو میشه من هم کمک کنم ؟ودارو ندارش فقط یک 20 هزارتون بو د ومن بهش گفتم تو که پول نداری نیاز نیست کمک کنی گفت به قلبم افتاد کمک کنم .
واقعا الان که دارم به زندگیش نگاه میکنم خدا براش یک زندگی درست کرد که یک سقفی برای خودش داره و من اینجا به خدا ایمانم بیشتر شد.
چون یه جا یک مطلب خوندم که خدا میگه: اگر به کسی کمک کنی به خدا قرض دادی وخدا مدیون کسی نمی میونه وقرض تو را بهت پس میده .

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مشارکتهای مکتوب،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فاlطمه لژیون یکم چهارشنبه 27 آذر 1398 12:15 ق.ظ
سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان خدا رو شکر که جشن گلریزان امسال با حضور پر شور همسفران ؛ اسیستانت
محترم سرکار خانم لیلا برگزار شد خیلی خوش گذشت روز
خوب و خاطره انگیزی بود خدا قوت به همه مسئولین سایت
همسفر کاترین لژیون هفتم سه شنبه 26 آذر 1398 06:26 ق.ظ
دیگران کاشتندوما خوردیم مامیکاریم تادیگران بخورند
باید چراغ کنگره تا ابد روشن بمونه چچون تازندگی هست اعتیاد هم هست
همسفر راضیه لژیون۶ دوشنبه 25 آذر 1398 07:06 ب.ظ
این هفته را به همه اعضا کنگره تبریک میگم امیدوادم به خوبی بتوانم در این جشن شرکت کنیم
همسفرفاطمه لژیون هشتم دوشنبه 25 آذر 1398 06:55 ب.ظ
سلام این هفته قشنگ را به تمام اعضای کنگره 60 تبریک میگم
دو ستان عزیزم مشارکتهاتون خیلی عالی بود. خدا قوت به خانم معصومه عزیز. وتشکر می کنم از مسئولان سایت
همسفر اعظم کمک راهنمای لژیون یکم دوشنبه 25 آذر 1398 08:21 ق.ظ
سپاس از مشارکت خوب همه دوستان عزیزامیدوارم امسال جشن پرشورتر از سالهای قبل داشته باشیم و به این باور رسیده باشیم که با بخشش از مالمون روز به روز غنی تر و ثروتمندتر می شویم.پس بیاییم با هم اثر مثبت و ماندگاری به جا بگذاریم
خدا قوت به خانم معصومه و خانم افسانه عزیز
سپاس از زحمات بی دریغتان
همسفرعشرت لژیون 4 دوشنبه 25 آذر 1398 12:05 ق.ظ
سلام به همگی وخداقوت ازخدا میخوام که منهم بتونم در لژیون سردار شرکت کنم خیلی آرزو دارم خدایا کمکم کن بتونم
همسفر سمیه لژیون دهم یکشنبه 24 آذر 1398 06:10 ب.ظ
خدا قوت به همه ی بچه های لژیون هفتم مشارکت ها عالی و پربار و خداقوت ویژه به سرکار خانم معصومه عزیز
همسفر مریم کمک راهنما از لژیون 6ا یکشنبه 24 آذر 1398 05:12 ب.ظ
این جشن بزرگ بر تمامی اعضای کنگره تبریک و تهنیت باد
همسفر نرگس کمک راهنما لژیون دوم یکشنبه 24 آذر 1398 03:03 ب.ظ
خداقوت به لژیون هفتم مشارکت ها عالی بود و خداقوت ویژه به خانم معصومه عزیز که مسئول سایت هستند.
معصومه همسفر لژیون یکم یکشنبه 24 آذر 1398 01:32 ب.ظ
همسفرای عزیز مشارکتاتون خیلی آموزنده وتاثیر گذارهست من حال پارسالم با امسال زمین تا آسمان فرق کرده امیدوارم که بتوانم محبت این سیستم رو جبران کنم بخشیدن توان مالی نمیخوادواقعا دل میخواد امیدوارم که خداوند به همه ی ما دل بخشیدن رو بده این حال خوبم وآرامشم رو با دنیا عوض نمیکنم وسعی میکنم که منم دستگیر سایر در راه ماندگان باشم .واز خدا بهترینارو برای آقای مهندس وخانواده محترمشون آرزومیکنم وبه خانم معصومه وخانم افسانه هم خسته نباشید میگم
همسفرزهرالژیون هشتم یکشنبه 24 آذر 1398 12:56 ب.ظ
دوستان خوبم مشارکتهاتون عالی بود.
ازخانم معصومه عزیزم وخانم افسانه که زحمت می کشن برای سایت تشکرمی کنم
همسفر فاطمه لژیون ششم یکشنبه 24 آذر 1398 12:50 ب.ظ
این هفته قشنگ رو به تمام اعضای کنگره ۶۰ تبریک میگم
همسفر مدینه لژیون هفتم یکشنبه 24 آذر 1398 12:26 ب.ظ
سلام این هفته را به تمام اعضای کنگره 60 تبرگ میگم خواهرای خوبم خیلی مشارکتهاتون عالی بود از خانم معصومه عزیزم راهنمای خوبم خیلی تشکر میکنم واز خانم افسانه هم تشکر میکنم که خیلی زحمت میکشند
یکشنبه 24 آذر 1398 11:36 ق.ظ
سلام این هفته رو به تمام اعضای کنگره۶۰ تبریک میگم.
همسفر ملیحه لژیون۶ یکشنبه 24 آذر 1398 11:26 ق.ظ
سلام واقعا مشارکتهای بسیار زیبایی بود خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم
همسفر هایده،لژیون ۱ یکشنبه 24 آذر 1398 10:31 ق.ظ
خداوندبادستان تودست انسان گرفتاری راگرفته است،
وقتی دست افتاده ای رامیگیری ولبخندرامیهمان قلبش میکنی!
واین چه زیباست!

نازنین ؛ دستانت نورانی و بوسیدنی شده اند!

یادم باشدروزی که من همسفر ومسافرم قدم به این مأوای آرامش گذاشتیم،دردمندوگرفتاروناامیدبودیم وامروز؛دوست دارم درحد وسعم دستگیر سایردرراه ماندگان باشم.
الهی به امیدتو
همسفر افسانه لژیون هفتم یکشنبه 24 آذر 1398 08:58 ق.ظ
خواهرای خوبم خیلی مشارکتهاتون زیبا بود ، افتخارم درزندگی حضور در کنار همگیتون هستش . جا داره تشکر ویژه کنم از خانم معصومه عزیزم ، راهنمای خوبم که به حق بزرگترین الگوی اخلاق و خدمت درزندگی من هستند و از خداوند برای خانم معصومه از ته دل بهترین ها رو آرزو میکنم .
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات