خلاصه سی دی کابوس 1
سه شنبه 30 مهر 1398 ساعت 10:43 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )


سلام دوستان افسانه هستم یک همسفر از لژیون هفتم
شربت اوپیوم بایدخالی خورده شود و تحت هیچ شرایطی نباید با ماده دیگر ترکیب شود، دلیل عمده اش هم این است که باید روی زبان ریخته شود. زبان یکی از حساس ترین عضوهای بدن است و قدرت جذبش خیلی بالاست،
انعکاس زبان نسبت به چیزها خیلی زیاد است ،علتش هم این است که سنسورهایی که روی زبان هستند سریع اطلاعات را جذب و به مغز میدهند. گیرندگی زبان خیلی بالا است ، اگر شربت را در نوشابه یا آب حل کنید وارد معده میشودو اثرش دیر و جذبش کم است . اگر کسی نمیتواند شربت را خالی بخورد باید از پروژه درمان بیرون برود. وقتی شربت روی زبان ریخته شود ، سریع جذب بدن میشود و اثر میکند.
کابوسهای شبانه در سفر اولی ها خیلی زیاد است ، در سفر دومی ها تک و توک هست. کابوسهای شبانه هیچ راهی ندارد. شاید قرص بخوریدو بخوابید و کابوس نبینید ولی اون مشکل پابرجاست . دقیقا مثل این است که شما خونه را جارو کنی وآشغالها را بزنی زیر فرش . وقتی کسی کابوس دارد قرص میخورد آشغالها زیر فرش میرود. ممکن است شما در سفر دوم یک بار کابوس ببینید و بخاطر داستانها و مطالب خاصی باشدو برای یادآوری و آگاه شدن شماباشد و از روی آن علت  خیلی از ترسها ونگرانی ها به شما یاد آوری شود. وقتی که اون خاطره یا اتفاق رخ میدهد وقتی مجددا به آن صحنه مراجعه میکنید باعث میشود آن خاطره از ذهن شما برود. ممکنه من از چاقو میترسم و ترس از چاقو در ذهن من است و وقتی یک شب خواب می بینیم با چاقو شکمم را پاره کرده اند این باعث میشود آن ترس از بین برود.
بهترین مثال برای روشن شدن کابوس کره زمین است . هر چیزی سپر دفاعی میخواهد و چیزی که ازش محافظت کند. کره زمین سنگ بزرگ است درمنظومه شمسی در حال چرخیدن است . درفضا کروات و کهکشانهای زیادی است ، اشعه های زیادو سنگهای آسمانی و ستاره های دنباله دار زیادی است . کره زمین نیاز به سپر دفاعی دارد که ما به آن لایه اوزن میگوئیم . لایه اوزون،  کره زمین را در مقابل شهاب سنگها ، در مقابل اشعه ماوراء بنفش که برای انسان خیلی ضرر دارد، جلوگیری از ورود گازهای سمی و خرده سنگهای جدا شده از سیاره ها ، کره زمین را حفظ میکند.وقتی به انسان میرسیم ، انسان یک موجود ناشناخته است ، حتی صور آشکار انسان هم خیلی هایش برای ما نهفته است .
 ما خیلی چیزهایی از ظاهر انسان می دانیم ولی آنچه ما میدانیم کم است و در مقابل مسائلی که اصلا نمیدانیم خیلی زیاد و گسترده است . دلیلش هم این است که ما اگر از جسم اطلاع کافی داشتیم ، خیلی از بیماریها برطرف میشد، سرطان نبود،.صورپنهان انسان که خدا میداند چه هست و نیست و به آن پی نبرده ایم . اگر به صور پنهان انسان پی برده بودیم ، یک بیمار روحی روانی نداشتیم. به بیماران روانی فقط قرص داده میشود و یا به عبارتی بهشون مواد داده میشود تا در آن شرایط بمانند و خیلی کم به درمان میرسند.
 هر موجودی یک سپر دفاعی دارد. انسان هم یک سپر دفاعی دارد. و دستگاههایی هست که این سپر دفاعی را می بینید و اندازه گیری میکند. حتی یک برگ هم که روی درخت است دورش یک هاله است ، که وقتی برگ روی زمین بیفتد دیگر دورش هاله نیست. هاله انسان به شکل تخم مرغی شکل است چون انسان به طرف ارتفاع رفته و گرد نیست و لایه اوزون انسان است و بهش هاله انسان میگویند و رنگها و شرایط و چیزهای زیادی دارد.
همانطوری که اگر در کره زمین یک خرابی بوجود بیاید و یک چیزی از تعادل خارج شود روی لایه اوزون تاثیر میگزارد ( وقتی دی اکسید کربن و گازهای گلخانه ای زیاد میشود لایه اوزون را سوراخ میکند و از آن سوراخ امواج و اشعه ماوراء بنفش وارد زمین بشود و شرایط اقلیمی و آب و هوایی را تغییر می دهد)، در انسان هم همین طور است ، اگر در یک قسمت از فیزیک انسان تخریب بوجود بیاید، روی هاله اش تخریب ایجاد میکند. اگر کلیه اش خراب شود ، خراب شدن کلیه روی هاله اثر دارد. اینها بحثهای متافیزیک نیست و بحثهای فیزیکی است . اگر افکار منفی و استرس روی انسان زیاد باشد به تدریج روی لایه اوزون انسان تخریب ایجاد میکند . چیزی که روی لایه اوزون انسان بیشترین  اثر را  میگزارد مواد مخدر است ، هر نوع ماده مخدری باشد، چون سیستم جسم و روان انسان را ازتعادل طبیعی خارج میکند . مصرف کلیه مواد عادت آور ، در جسم ، سیستم ایکس و بیوشیمی رو از تعادل خارج میکندو هماهنگی بین ناقلهای عصبی یا نوروترانسمیترها بهم میخوره و غدد تغییر میکند ،وقتی  بالانس بهم خورد روی جسم و روی روان اثر تخریبی خودش را دارد. وقتی این مواد روی لایه اوزون تخریب ایجاد کرد، تخریبهای آن به صورت کابوس شبانه خودش را نشان میدهد. همه مواد مخدرروی هاله  تخریب ایجاد میکند ، ولی بعضی بیشتر و بعضی کمتر تخریب ایجاد میکند. البته همه مواد مخدرند همه آزاردهنده هستند، همه انسان را پایبند میکنند وشخصیت انسان و غرور را از انسان میگیرند. در شکار گوهر جان، گوهر جان آدمی را میگیرند، ولی  قرص های اعصاب و روان تخریبش روی لایه اوزون خیلی بالااست . تخریب شیشه و کراک روی لایه اوزون هم خیلی وحشتناک است . تریاک و مشروبات هم باعث تخریب میشودولی کمتر.
 وقتی هاله انسان تخریب شد ، چه اتفاقی می افتد؟وارد متافیزیک میشویم ، در سیستم کائنات ما فکر میکنیم فقط ما هستیم،ما فکر میکنیم موجوداتی که روی کره زمین هستند همان هستند که ما می بینیم و غیر از اینها چیزی در زمین نیست و می گوئیم اگر هست چرا من نمی بینیم ؟ خیلی چیزها در روی زمین هستند ولی طبق لایه اوزون اجازه مداخله ندارند. اگروجوددارد چرا من نمی بینیم ؟ به این دلیل نمی بینی چون دستگاههای گیرنده تو محدود هستند. ما با چشم قادریم ببینیم ، ولی آیا همه چیز رامی توانیم ببینیم ؟ خیر. ما حتی جسمی که فاصله اش از ما دور باشه را نمی بینیم ، چون در برد دید ما نیست. اگر یک کاغذ را به چشم بچسبانیم یا دور ببریم نمی توانیم ببینیم. انسان در برد دید خاصی می بیند. در قابل مشاهده ها هم اگر و مگر وجود  دارد. اگر بخواهیم سلول و نور مادون قرمز و ماوراء بنفش را ببینیم ،نمی توانیم ببینیم . ندیدن ما دلیل برنبودن نیست. غیر از ما موجودات دیگری در سطح زمین پراکنده هستند ولی فرکانسشان با ما متفاوت است و جنسشان با ما فرق دارد، ما چیزهایی را میتوانیم ببینیم که از خاک باشد.خارج از عناصری که در جدول مندلیف است را  ما نمیتوانیم بیینیم . حتی ما هیدروژن و اکسیژن را هم نمیتوانیم بیینیم . معیار سنجش کل هستی این دو چشم ما ، گوش ما و بینایی ما نیست . بویای سگ 1600مرتبه قوی تر از انسان است . بعضی از حیوانات که ما آنها را پائین می بینیم حساشون خیلی قوی تر از ماست . اگر حس بویایی انسان  قوی بود ، نمیتوانست زندگی کند. اگر بویایی سگ رابه انسان میدادند ما نمیتوانیستم یک روز هم زندگی کنیم. چرا خداوند قدرت تشخیص سایر موجودات را به ما نداده است ؟ چون اگر میداد ما نمیتوانستیم زندگی کنیم. خیلی چیزها به انسان داده نشده است تا اون آرامش و تعادل را داشته باشد. موجودات دیگری در هستی وجود دارد در زمین و در سما.ولی موجودات مرز بندی شده اند و اجازه ورود را ندارند. جن ، شیاطین و روح اینها نمیتوانند وارد لایه اوزون یا هاله انسان بشوند ولی وقتی دراین خانه باز باشد هر کسی وارد آن میشود. وقتی در خانه را بستی کسی وارد نمیشود و اگر بخواهد وارد شود از شما اجازه میگیرد و باز و بسته شدن در در اختیار شما است . ولی اگر در خانه باز باشد یا دیوار سوراخ باشد هر کسی میتواند وارد شود.یک مصرف کننده شیشه و قرص ، هاله اش سوراخ سوراخ است و هیچ کاری هم نمیشه کرد. یعنی چه ؟ یعنی ذکر بگویی ، کتاب مقدس بالاسرت بگزاری شاید کمی اثر کند ولی اثر آنچنانی ندارد. خواندن دعا اثر دارد ولی در جای خودش. وقتی فرد از قانون عدول کرد دیگه نمیشه کاریش کرد. از قانون عدول کرده یعنی چه ؟ هرکسی هر جا بخواد میتواند خانه بخرد و هرچی بخواهد میتواند بخورد و این تا زمانی است که قانون رو نشکسته ولی وقتی قانون را  شکست ، میبرنش زندان و دیگه اجازه خیلی از کارها را ندارد. چون قانون را نقض کرده است .
وقتی حرکتهای ضد ارزشی انجام شود هاله سوراخ سوراخ میشود. تنها راه درست کردن هاله سوراخ شده تزکیه و پالایش است و خوشبختانه متد دی اس تی همراه با جهان بینی دوتایی باهم میتواند هاله را ترمیم کند و بسازد. یکی از دلایل موفقیت ما در کنگره این است که وقتی کسی وارد کنگره میشود ما بهش میگیم که مشکلش چی هستش، اعتیاد چی هست ، چجوری درست میشه و چقدر زمان می برد.راهنما باید علت کابوس را برای رهجو توضیح دهد،و بگوید:   کابوس تو به علت سوراخ شدن لایه اوزون تو است ، اگر میخواهی درستش کنی باید روی برنامه باشی و صبر کنی ، ذره ذره درست میشود. هر چه این لایه خسارتش بیشتر باشد، اتفاقات وحشتناکی می افتد. هر کدام از ما برای جسم خودمان صاحبخانه هستیم و تصمیم گیرنده هستیم. برای کسانی که شیشه مصرف میکنند مالک موجود دیگری است .یک موجود خارجی که واقعیت هم دارد، میخواهید اسمش را جن ، شیطان ، روح خیبث بگزاری مالک وجود فرداست . وجود خارجی منظورم وجود فیزیکی نیست و متافیزیک است و از جنس دیگری است و می آید در خانه جای ما می نشیند و از حکومت ما را برکنار میکند و تصمیم را او می گیرد و فرمان را او اجرا میکند. کسی که بچه اش را خفه میکند ، جسم پدر است ولی فرمانده وروح ، یا نفس کس دیگه ای است . این نظر من است و علم در این موارد در گل مانده است . پایکولار یا دوشخصیتی همین از همین نوع  است . یکی از از کارهایی که ما در متد دی اس تی انجام میدهیم بازسازی این لایه ازون است . درسقوط آزاد این لایه تعمیر نمیشود. کسی که هر چند وقت یک بار کابوس می بینید اون قضیه اش فرق میکند ،اون ورود به لایه اوزون نیست . اون مطلبی از درون خودش است که از عمق به سطح می آید. تنها چیزی که لایه اوزون را تعمیر میکند، تصفیه ، تزکیه و پالایش انسان است . هرچه تزکیه و تصفیه و پالایش انسان زیاد شود این لایه را بهتر میکند. انسانها همیشه دوست دارند یک چیزی بگیرند ،پول بگیرند ، خونه بگیرند ، و از گرفتن  خوشحال میشوند و اینها وابسته به دنیا هستند. ولی آنها که وابسته به آخرتند وقتی چیزی را میدهند خوشحال میشوند. چیز میتواند علم انسان باشد. بعضی ها در علم هم خسیس هستند. وقتی یک چیزی میدهید خوشحال میشوید بدانیددر تزکیه به مرحله خوبی رسیده اید. ولی اگر از بخشش خوشحال نمیشوید ، بدونیددر تزکیه مشکل دارید. چون در بخشیدن انسان دچار شعف و شادی میشود. وقتی پالایش به مرحله خوبی رسید، از سخن دیگران ناراحت نمیشوید، بردبار و صبور هستید. کسی که تزکیه و پالایش شده باشد صبر بالایی دارد. چون انسان را می شناسد ، توقع زیادی ندارد. آدم آرامی است و از کوره در نمیره و به کسی نمی پره و گذشت میکند. اگر در سفر اول  کابوس زیاد داشتیم و الان کم شده است علتش درست شدن هاله است .

تایپ و تظیم از همسفر افسانه لژیون هفتم.
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: سی دی های آموزشی و جهان بینی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر مریم کمک راهنمای لژیون 6 شنبه 4 آبان 1398 11:11 ق.ظ
بسیار عالی بود خانم افسانه عزیز پاینده باشید
آزاده لژیون هفت جمعه 3 آبان 1398 07:05 ب.ظ
خدا قوت وخسته نباشید
همسفر زهره لژیون دوم چهارشنبه 1 آبان 1398 12:23 ق.ظ
خدا قوت به خانم افسانه عزیز بابت زحمات ممنون انشاالله همیشه سلامت باشن
شبنم لژیون ۲ سه شنبه 30 مهر 1398 11:31 ب.ظ
سلام خانم افسانه عزیز خدا قوت عالی بود
همسفر ملیحه لژیون۶ سه شنبه 30 مهر 1398 11:37 ق.ظ
سلام خانم افسانه عزیز ممنون از زحمات شما واقعا عالی بود سلامت و پاینده باشید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic