مصاحبه با اسیستانت محترم نمایندگی ابوریحان
پنجشنبه 18 مهر 1398 ساعت 08:43 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )


بنام آنکه هر چه هست از اوست

گفت و گویی دلنشین بااسیستانت محترم نمایندگی ابوریحان ، خانم لیلا ، به مناسبت هفته ایجنت ، اسیستانت و مرزبان

برای خواندن مصاحبه به ادامه مطلب مراجعه فرمائید...

1-خواهشمند است به رسم کنگره خود را معرفی نمائید؟
سلام دوستان لیلا هستم همسفر ابوالفضل
با 11سال تخریب وارد کنگره شدیم آخرین مصرف 2گرم شیشه ،مدت 16ماه سفر کردیم به راهنمایی سرکار خانم شهره و جناب آقای مرتضی .در حال حاضر هم 6سال و یک ماه و17روز است که آزاد و رها هستیم . رشته ورزشی در کنگره بدمینتون و دارت.

2- تعریف و دیدگاه شما از جایگاه اسیستانت چیست؟
اسیستانت رابط دیده بان گروه خانواده سرکار خانم آنی با نمایندگی مربوطه است . که تمام امور مربوط به نمایندگی در بخش همسفران را رصد میکند،بنابراین مسئولیت سنگینی را برعهده دارد.چون در واقع نمایندگی به او به امانت سپرده شده است و باید سعی کند امانتدار خوبی باشد.

3-با توجه به اینکه شما جایگاههای مختلفی را در کنگره تجربه نموده اید ،کدام جایگاه آموزش بیشتری را برای شما داشته است؟
هرجایگاهی آموزش خاص خودش را دارد و شرایطی را فراهم میکند تا فرد ظرفیت لازم را برای پذیرش جایگاه و مقامی بالاتر را بدست بیاورد. من به شخصه جایگاه کمک راهنما را خیلی دوست دارم. چون بسیاری از گره های وجودیم در این جایگاه بود که پیدا شد و از تک تک اعضای لژیونم آموزش گرفتم. و الان که در جایگاه اسیستانت توفیق خدمت دارم ، دامنه آموزشهایم وسعت بیشتر گرفته وفرصتی بی نظیر نصیبم شده تا در جهت ارتقای خودم ازاین جایگاه استفاده کنم.

4-نقش کنگره و آموزشهای آن در زندگی فردی و اجتماعی شما چه بوده؟
کنگره و آموزش هایش در زندگی من نقش بسیار بسیار پررنگی دارد و تاثیر مثبت بسیار زیادی چه در زندگی فردی و چه در زندگی اجتماعی من داشته است . به طوری که لیلای عصبی ،پرخاشگر و خشمگین که پر از کینه و نفرت بود تبدیل به لیلای آرامی شده ، با وجود مشکلات ومسائل زیادی که در زندگی دارد . در پرتو این آموزشها یاد گرفته که چگونه در هر شرایطی حال خوش را تجربه کند و سعی میکند که در تمامی مسائل زندگی ، عدالت،معرفت و عمل سالم را سرلوحه کار خود قرار دهد و همواره عشق ، عقل و ایمان در پرتو تفکر صحیح را در راس همه امور زندگیش قرار دهد.

5- خدمت واقعی در کنگره چه ویژگی باید داشته باشد؟
خدمت واقعی خدمتی است که از انجام دادن آن هم خودم لذت ببرم و کسب انرژی کنم و هم دیگران که در کنار من قرار گرفته اند، به طوری که بعد از اتمام آن دوره خدمتی نامی نیکو و اثری ماندگار ازخود به یادگار بگذارم. از نظر من مردم داری ، عشق بلاعوض و گذشت سه مولفه مهم و اساسی است که همیشه باید آنها را مدنظر قرار بدهیم.


6_با توجه به اینکه در هفته اسیستانت و مرزبان هستیم ، اسیستانت و مرزبان در رسیدن کنگره به اهدافش چه تاثیری دارد؟
اگر هر کسی در هر جایگاهی که هست آن مسئولیتی را که بر عهده دارد به درستی انجام دهد و سعی کند همیشه به آن پیمانی که بسته پایبند باشد و طبق اوصل و قوانین کنگره 60عمل کند ، میتواند نقش بسیار موثری در پیشبرد اهداف کنگره 60داشته باشد.

7-درکنگره رسیدن به حال خوش و آرامش را در چه چیز می بینید؟
طی تجربه ای که از حضور در این سالها در کنگره بدست آورده ام ، برای رسیدن به حال خوش نیاز به کارهای عجیب و غریبی نیست . اگر من در مسیر حرکت رودخانه کنگره 60باشم وطبق اصول و قوانین حرکت کنم، آموزش ها را بدست بگیرم و کاربردی کنم، آرام آرام از ضد ارزشها فاصله میگیرم وبعد به جایی می رسم که بدون آنکه خود متوجه شده باشم ، می بینم که آرامش درونی دارم.ولی باید بدانم که این آرامش و حال خوش نیازمند مراقبت و نگهداری است و یکی از راههای حفظ و نگهداری آن، خدمت کردن است .

8- نقش همسفر در سفر مسافر چیست؟
همسفر نقش بسیار موثری در مسافرش دارد.به طوری که دیده ایم که همسفران زیادی بوده اند که خودشان به کنگره آمدند ، آموزش گرفتند و به واسطه حضور آنها و تغییراتی که خودشان داشتند، مسافرشان هم جذب کنگره شد. مسافر و همسفر هر دو مثل دو بال یک پرنده هستند. برای اینکه پرنده اوج بگیرد نیازمند آن است که هر دو بال قوی و نیرومند باشد، پس همسفر در صعود و اوج گرفتن این پرنده نقش پر رنگی دارد. او با آموزشهایی که در کنگره می گیرد، بستر و شرابط را فراهم می کندتا مسافرش در کمال آرامش ، ان شاء الله به رهایی برسد.

9-آیا شما قبلا به نمایندگی ابوریحان آمده بودید؟
خیر - من قبلا توفیق حضور در نمایندگی ابوریحان را نداشته ام.

10-شما به عنوان اسیستانت شعبه چه برنامههایی برای بهتر شدن عملکرد شعبه ابوریحان دارید؟
از روز اول حضورم در نمایندگی به تک تک اعضاء اعم از مرزبانان ، کمک راهنمایان ،سفر اولی ها و سفر دومی ها گفتم که یک دست صدا ندارد و با کمک و همدلی و همکاری هم می توانیم نمایندگی را از هر نظر قوی و نیرومند کنیم.
عملکرد بهتر سایت، حضور فعال همسفران در گلریزان ،حضور پررنگ در ورزش ، برنامه ریزی برای پرورش کمک راهنما ، همسان سازی لژیون ها از نظر آموزشی واستفاده از سی دی های آموزشی و حرکت در جهت اصول و قوانین و حرمت کنگره 60، از مهمترین اهداف این دوره می باشد، که ان شاء الله با مساعدت و یاری تک تک همسفران به آنها دست خواهیم یافت.

11- عملکردمرزبانی را به چه صورت می بینید؟
در این چند ماهی که من توفیق حضور در نمایندگی ابوریحان را داشته ام ، مرزبانان رابسیار منظم، مهربان ، سخت کوش ، مقتدر و تابع قوانین کنگره 60 دیده ام . که تمام سعی و تلاش خود را دارند که بهترین عملکرد را داشته باشند و خدا را شکر تا الان موفق هم بوده اند.

12- و کلام آخر...
ازجناب آقای مهندس و خانواده محترمشان و راهنمای پزرگوارم خانم شهره عزیز تشکر میکنم که آرامش امروزم را مدیون این عزیزان هستم. از همه هسفران نمایندگی ابوریحان تشکر می کنم که از تک تک آنها انرژی می گیرم و از صمیم قلب همه آنها را دوست دارم. امیدوارم حال خوش نصیبشان شود، و توفیق خدمت در جایگاههای مختلف روزی و قسمت آنها شود.
از شما خانم افسانه عزیز هم سپاسگزارم.

مصاحبه و تایپ از همسفر افسانه (لژیون هفتم)
عکس از همسفر زهره لژیون دوم
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفرزهرالژیون8 شنبه 2 آذر 1398 03:11 ب.ظ
خانم لیلای عزیز ومهربون صحبتهاتون عالی ودلنشین بود
وازبابت زحماتی که برای شعبمون می کشیدسپاسکزارم
همسفر نرگس کمک راهنما لژیون دوم یکشنبه 21 مهر 1398 11:14 ق.ظ
خانم لیلا عزیز تشکر بابت تمامی زحماتتون مصاحبه بسیار دلنشینی بود.
همسفرمریم کمک راهنما لژیون6 شنبه 20 مهر 1398 01:59 ب.ظ
سپاس از زجماتتون خانم لیلا عزیز اسیستانت محترم امیدوارم همیشه سلامت باشید مصاحبه بسیار دل نشینی بود
فاطمه همسفر لژیون یکم شنبه 20 مهر 1398 10:43 ق.ظ
خانم لیلای عزیز خدا رو شکر میکنم بابت
جایگاهشان قطعا خیر و برکتش در زندگی تون جاریست مصاحبه دلنشینی بود خدا قوت با سپاس از خدمتگزاران سایت خانم معصومه و افسانه و...‌‌
مدینه همسفرلروژن هفتم شنبه 20 مهر 1398 09:49 ق.ظ
خانم لیلا عریز بازهم تبرک میگم وخداقوت به خانم اسیسانت ومرزبانان خوب
همسفر زهرا لژیون مرزبانی جمعه 19 مهر 1398 02:08 ب.ظ
خانم‌ لیلای عزیز خیلی خوشحالم که در کنارشماآموزش میگیرم وبهترینها رابرای شما آرزومیکنم.
معصومه لژیون مرزبانی جمعه 19 مهر 1398 10:47 ق.ظ
باتشکر ازخانم لیلای عزیز،ازاینکه کنار شما هستم از آموزشهای شما استفاده میکنم بسیار خوشحال هستم واز وجودتون واقعا انرژی میگیرم.
همسفر هایده،لژیون ۱ جمعه 19 مهر 1398 08:52 ق.ظ
خانم لیلای عزیز، عالی بود،ازخداوند بزرگ برای شما روزهایی بهتروتوفیقات بیشتردرزندگی خانوادگی واجتماعی آرزومی کنم.شماهم برای ما آرامش طلب کنید.دوست داشتنی هستید.
همسفر ملیحه لژیون۶ پنجشنبه 18 مهر 1398 09:15 ب.ظ
سلام واقعا مصاحبه عالی وپرباری بودخدا قوت به خانم اسیسانت و مرزبانان خوب شعبه ابوریحان
پنجشنبه 18 مهر 1398 08:59 ب.ظ
باسلام وتبریک حضور اسیستانت محترم خانم لیلای عزیز
سمیه لژیون ۶ پنجشنبه 18 مهر 1398 07:05 ب.ظ
خانوم لیلا عزیزعالی بود
همسفر اعظم کمک راهنمای لژیون یکم پنجشنبه 18 مهر 1398 04:42 ب.ظ
سپاس خانم لیلای دوست داشتنی که اطلاعات آموزنده ای را در اختیار ما قرار دادین و خدا رو شکر میکنم که در کنار شما اسیستانت عزیز و مهربون بهترین حال ممکن را سپری می کنیم.بهترینهارو برایتان آرزومندم
سپاس از زحمات خانم معصومه عزیز
خدا قوت به خانم افسانه و خانم زهره عزیز
همسفر راضیه لژیون۶ پنجشنبه 18 مهر 1398 12:55 ب.ظ
خانم لیلای عزیز بازهم تبریک میگم هفته اسیسانت و مرزبان را ، وخدا قوت به شما بدهد برای محبت و خدمت بی دریغی انجام میدهید پایدار باشید
معصومه همسفر لژیون یکم پنجشنبه 18 مهر 1398 10:19 ق.ظ
خانم لیلای عزیز صحبتهاتون خیلی دلنشین وتاثیر گذار بخصوص روی خودم حس کردم امیدوارم منم آموزشهای کنکره رو خوب بگیرم وبه آرامش و صبوری که در وجود شما هست منم به ان برسم ان شالله خیرو برکتش در زندگیتون جاری وساری باشه خانم لیلا با صحبتهای قشنگتون بیشتر شیفتتون شدم .خداقوت به مسئولین سایت
همسفر افسانه لژیون هفتم پنجشنبه 18 مهر 1398 08:32 ق.ظ
ممنون از خانم لیلای عزیز، اسیستانت مقتدر و مهربان نمایندگی ابوریحان
من که واقعا خیلی اطلاعات و آگاهیم بالا رفت.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic