برداشت ازسی دی انفاق --همسفر سپیده
جمعه 23 فروردین 1398 ساعت 04:18 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست نمایندگی ابوریحان | ( نظرات )


سلام دوستان سپیده هستم یک همسفر

تمام کسانی که وارد کنگره می‌شوند از بدو ورود وارد سفر می‌شوند چون قبل از ورود به کنگره هر چیزی را هر زمان که میخواستتند مصرف می‌کردند ولی با ورود به کنگره این طور نیست وهر چیزی را هر زمانی نمیتواند مصرف کند در واقع شروع سفر با روزه همراه است  واینجاست که انسان توان خود را میسنجد واین را زمانی درک می‌کند....
که وادی نهم را خوب درک کرده باشد. نگاه به این قضیه نگاه صفر ویک نیست که ما از مبدا غیب شویم وبه مقصد برسیم بلکه ما باد گرفتیم که امروز مبدا حرکت کنیم ویواش یواش به مقصد برسیم.این سنجش توان همان نقطه صفر است که اکثر افراد در طول حیات به آن نمیرسند .
افرادی که به دیگران زور میگویند قبل از دیگران به خود زور میگویندواین درک را دارند که هر کاری را با فشار و زور انجام می‌دهند.
کتاب ۶۰ درجه کتاب پایه ای وبنیادی کنگره است در واقع شروع کنگره با این کتاب اتفاق افتاد. این کتاب هم خیلی ساده وهم خیلی سخت است که یک سری پیشگویی می‌کند.در واقع علوم این خاصیت را دارند ، اگر علمی واقعی و راستین باشد خاصیت پیشگویی هم دارد.
قرآن یک کتاب درسی است که درس زندگی می‌دهد.قران کتابی جاری است پس شخصیت هایی که در آن هستند جاری هستند  واینکه خاص نیستند. در قرآن از کافر ومشرک یاد شده است اگر کافر را اینگونه تعریف کنیم که کسی است که خدا را قبول ندارد ومشرک کسی است که برای خدا شریک قائل است ، پس این ها برای یک زمان خاص ‌افراد خاص هستندولی قرآن اینگونه نیست که برای افراد خاص باشد .کفر و شرک نماد تاریکی است و تاریکی یعنی عذاب بیماری و حال بد،پس کفر و شرک باید اشکالی از بیماری‌ها ومشکلات را در دل داشته باشد.ما مثلث تاریکی را داریم، عصیان ، نسیان و وسوسه تاریکی به گونه ای با نفس مرتبط می‌شود.
حالت های مختلفی که نفس از تعادل خارج میشود(۱)خواسته نا معقول را به اجرا در میاورد که همان شرک است.در این حالت چون برای خدا شریک قائل میشویم و هر چیزی در جهان به صورت عمل و عکس العمل است پس عکس العملش این است که در وجود خودمان یک شریک ساخته میشود وان شریک کسی نیست جز نفس واحده که ما هر چقدر در بیرون این کار را انجام دهیم باز تاب آن در درون بیش‌تر میشود.
(۲)خواسته معقول را اجرا نکندکه همان کفر است یعنی من کاری از دستم بر میاید ولی این کار را انجام نمیدهمیعنی جلوی کار خیر سد میزنمکه باز تاب آن این است که خوبی‌ها در درون پنهان میشود ، افراد روی بدم را میبینند ورودی خوبم را نمیبینند (۳)خواسته ی خودش را فراموش می‌کند که همانفاق است نفاق از ریشه ی نفقه میاید یعنی کسی که قرار است خرج شود
اگر کسی ایمان بیاورد و بعد از آن دوباره به سمت کفر برگردددر آن موقع نفاق در او اتفاق افتاده است که بازتابش این است که کسی که کفر را جانشین ایمان کندبه راستی از راه گمراه شده است.این فرد باید انرژی را از خودش بدست آورد وشروع به سوزاندن انرژی بکند.کسی که در نفاق است دو چیز را درون خودش ترکیب می‌کند خوبی با بدی،، شوری با شیرینی،،تلخ با ترشی
برای همین است که هم همنشین خوب‌هاست هم بدها،،پس در اینموقع حسی مشاهده نمی شودو همه چیز غیر قابل تشخیص می شوددر واقع همه چیز را با هم میسوزاند.
 


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: سی دی های آموزشی و جهان بینی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فاطمه لژیون یکم سه شنبه 3 اردیبهشت 1398 08:42 ق.ظ
خانم سپیده عالی بود موفق باشید عزیزم

با تشکر وسپاس از خانم معصومه
مسئول سایت
همسفرسمیه لژیون یک چهارشنبه 28 فروردین 1398 11:40 ب.ظ
خانم سپیده عزیزبسیارزیباودلنشین بودخداقوت وتشکرویژه ازخانم معصومه مسئول سایت
همسفر نرگس لژیون نهم چهارشنبه 28 فروردین 1398 03:57 ب.ظ
عالی بود خانم سپیده خدا قوت
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic